Beylikdüzü

Barış Mahallesinden Ak Parti Belediye Başkan Adayı Işık’a Büyük Destek

CHP’nin kalelerinden biri olarak bilinen Barış Mahallesi’ndeki Tüze Sitesi, bu akşam AK Parti Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mustafa Necati Işık’ı ağırladı.

Sosyal tesisler tıklım tıklım dolarken Işık’ın konuşması sık sık alkışlarla kesildi.

FUAT BAYAZIT FARKI

2014 seçimlerinde CHP’den belediye meclis üyesi seçilen, ancak belediye alındıktan sonra verilen sözler tutulmadığı, vaat edilen projelerin hiçbiri gerçekleşmediği gerekçesiyle partisine muhalefet eden ve bu nedenle partisi CHP’den ihraç edilen Tüze Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Bayazıt AK Parti saflarına katılmıştı. Bayazıt bu akşam; Beylikdüzü’nün en büyük ikinci mahallesi olan Barış Mahallesi’nin sevilen, sayılan ismi olduğunu kanıtladı. Tüze Sitesi, tarihinde belki ilk kez bir AK Parti adayını böylesine coşkuyla karşıladı ve bağrına bastı. Bu; Işık’ın dürüstlüğü ve samimiyetinin yanı sıra Bayazıt’ın farkı olarak değerlendirildi.

BEYLİK PAZARI MÜJDESİ

Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Işık’a Tüze Sitesi sakinleri sorular da yönelttiler. Bu sorulardan bir tanesi de kapatılan Beylik Pazarı’nın geleceği ile ilgiliydi. Beylik Pazarını geri isteyen Tüze Sitesi sakinlerine müjdeyi Işık verdi. Bu müjde sadece Tüze Sitesi sakinlerini değil, Barış – Büyükşehir ve Cumhuriyet mahallelerinde ikamet eden herkesi ilgilendiriyor. “Yağan kar sonrası vidaları gevşetilip çatısı bir şekilde yıkılan ve sonrasında ranta kurban edilmek için kapatılan Beylik Pazarı arsasından istediklerini alamadılar ama hala uğraşıyorlar” diyen Işık, “Bu kardeşiniz size söz veriyor. 1 Nisan’da ben başkan olursam, Beylik Pazarı yeniden hizmet vermeye başlayacak” müjdesini verdi.

‘IŞIK’ SAÇTI

Vatandaşlar, mevcut belediye başkanının verdiği sözleri yerine getirmediğini, Beylikdüzü’nün bir adım dahi ileri gitmediğini ifade etti ve Işık’a güvendiklerini dile getirdiler. Mustafa Necati Işık; genç bir kızın “Sokaklarımız ve kaldırımlarımız karanlık. Akşamları korkudan yapışık ikizler gibi yürüyoruz. Buna çare olacak mısınız” şeklindeki soruya, “Mustafa Necati IŞIK” esprisiyle cevap verdi ve hem yolların hem de kaldırımların ışıl ışıl olacağının sözünü verdi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün