Beylikdüzü

Beylikdüzü Belediyesi 2019 Yılı Ocak Ayı Meclisi 1. Oturumu gerçekleşti.

2019’un başarı, Sağlık ve huzur getirmesini dileyen Beylikdüzü Belediyesi 1. Başkan Vekili Ömer Şatır, 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçim süreciyle ilgili olarak da “Tüm adaylara başarılar diliyorum. Huzur içinde bir seçim ortamı olsun.” dedi.

2019’un ilk meclis toplantısı yapıldı. Beylikdüzü Belediyesi 1. Başkan Vekili Ömer Şatır başkanlığında toplanan Ocak Ayı Belediye Meclisi 1. Oturumunda, verilen iki sözlü önergenin görüşülmesinin ardından, Gündem Maddelerinin görüşülmesine geçildi. Ocak Ayı Belediye Meclisi 1.Oturumu’nda görüşülen Gündem Maddelerinden 1,3, 4, 5, 7, 8, 9,10. Maddeler oy birliği; 6. Madde oy çokluğu ile meclisten geçti. Komisyon Raporlarından 11. Madde de oy birliği ile Meclis’ten geçti.

Denetim Komisyonu Üyeleri Seçildi

 2019 yılının ilk meclis toplantısında Beylikdüzü Belediyesi Meclis üyeleri, 5 kişiden oluşan Denetim Komisyonu’nu seçmek için sandık başına gitti. Gizli oylama usulüne göre yapılan seçimlerde CHP Grubu’ndan Ahmet Bağbekleyen, Aziz Gökdeniz, Deniz Çakıroğlu ile AK Parti Grubu’ndan ise Ali Gürsel Ovalı ve Gülhan İbracık komisyon üyeliklerine seçildiler. Ocak Ayı Meclis Toplantısı’nın 2. Oturumunun 11 Ocak Cuma günü saat 10.00’da yapılması kararlaştırıldı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün