Beylikdüzü
Trend

Beylikdüzü Birinci Hospital Hizmete girdi

Beylikdüzü Yakuplu’da Birinci Sağlık Grubu bünyesinde yeni açılan Birinci Hospital yönetimi, basınla bir araya geldi.

Beylikdüzü Birinci Sağlık Grubu bünyesinde yeni açılan Birinci Hospital yönetimi, Türkiye Yerel Basın Birliği Genel Başkanı Nezir Karayün öncülüğünde yerel basınla bir araya geldi. Birinci Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Operatör Doktor Ali Aksu, “Hastanemiz bölgenin sağlık sorunlarına bir çözüm bulma noktasında açılışını yaptık. Birinci Sağlık Grubu büyümeye devam ediyor. Beylikdüzü’nün hızla artan bir nüfusu var bizde bunu göz önünde bulundurarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz” dedi

Hedef Dünya Markası Aksu, “Hedefimiz Birinci Hospital’ı bir dünya markası haline getirmek. İnsanımıza en iyi hizmeti verebilmek adına en iyi teknolojileri getiriyoruz. Hastaneler genelde soğuk ortamlardır. İnsanlarımız hastanelerden biraz çekinirler doğal olarak ama biz konsept olarak burayı daha çok otel hastane tipi yapmaya çalıştık.

En büyük takdir hastalarımızın takdiridir. Biz onlara layık olabilirsek, onların bize olan güvenini hak edebilirsek bizim için en büyük mutluluk bu olur. Birinci Hospital yaklaşık 20 bin metrekare kapalı alanı olan ve 14 katlı olan bir hastaneyiz. 220 kapasiteli hastanemizde ayriyeten 50 yataklı yoğun bakım ünitemiz mevcut” şeklinde konştu. “Kaliteli Ve Akılcı Çözümler Üretiyoruz” Birinci Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Operatör Doktor Ali Aksu şöyle devam etti: “Amatör ruhla profesyonel anlayışı ustalıkla birleştiren her bir Birinci Hospital çalışanı, mesleki deneyimlerini hizmet içi eğitimle destekler.

Sürekli ve nitelikli hizmet üreten, sorumluluk alan kadromuz, hastaların her türlü ihtiyacına en kısa sürede, kaliteli ve akılcı çözümler üretir. İleri Teknoloji Birinci Hospital, en ileri teknolojik cihazlarla donatılmıştır. Sağlık alanındaki ulusal ve uluslararası yenilikler, gelişmeler yakından takip edilir. Yüksek kaliteli hizmet verebilmenin ilk koşullarından biri olarak gördüğümüz güvenilir teknik alt yapının tesisi için enerjimizin önemli bir bölümünü araştırma ve geliştirme faaliyetlerine ayırıyoruz. Mükemmel Hizmet Her koşulda hasta memnuniyetini esas kabul eden uzman hekimlerimiz ve idari personelimiz için hizmetin karşılığı ‘mükemmelliktir.

Hedef kitlesi ve marka paydaşları ile kurulan sağlıklı iletişim ortamı, ilişkileri uzun soluklu ve güvene dayalı hale getiriyor. Deneyimli kadromuz, bilgi birikimlerini en doğru ve etkili biçimde kullanarak, göz sağlığında klasik metotlarla inovatif yaklaşımların harmanlandığı en ideal çözümleri üretiyor. Uzman Hekimlerle Hizmetteyiz Her koşulda hasta memnuniyetini esas kabul eden uzman hekimlerimiz ve idari personelimiz için hizmetin karşılığı ‘mükemmelliktir.

 Hedef kitlesi ve marka paydaşları ile kurulan sağlıklı iletişim ortamı, ilişkileri uzun soluklu ve güvene dayalı hale getiriyor. Deneyimli kadromuz, bilgi birikimlerini en doğru ve etkili biçimde kullanarak, göz sağlığında klasik metotlarla inovatif yaklaşımların harmanlandığı en ideal çözümleri üretiyor.”

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün