Beylikdüzü

Beylikdüzü Yakuplu’da Hazne Cafe’nin açılışı gerçekleşti

Beylikdüzü Yakuplu Hürriyet Bulvarı üzerinde faliyette başlayan Lounge Hazne Shısha Cafe&Restaurant görkemli bir törenle açıldı.

Lounge Hazne Shısha a ihtiyaçlarınızı kaliteli bir hizmet ile karşılamayı amaçlayan, yiyecek, içecek ve nargile sunumunun en iyi şekilde yapıldığı, keyifle vakit geçirmenizi sağlacak bir mekan olarak Yakuplu’da hizmete başladı.

Lounge Hazne Shısha Cafe&Restaurant

İstanbul’un en güzide semtlerinden Beylikdüzü Yakuplu’da görkemli bir törenle açılışı yapan Hazne Shısha Cafe&Restaurant’ın açılışına çok sayıda siyasetçi, STK temsilcisi, sanatçı, işadamı ve bürokrat katılım sağladı.

AK Parti Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mustafa Necati Işık, Gürpınar Eski Belediye Başkanı Velettin Küçük, Televizyon dünyasının renkli isimlerinden Mahmut Tuncer, Magazin dünyasının renkli isimleri, çok sayıda işadamı ve bürokratın açılışında kurdelesini beraber kestiği Hazne Shısha Cafe&Restaurant Beylikdüzü’nülere hizmet vermeye başlayacak.

Hazne Shısha Cafe&Restaurant İşletmecisi ve Öztürk İnşaat yönetim Kurulu Başkanı Cafer Öztürk’ün Oğlu Hasan Öztürk, açılışını gerçekleştirdikleri Hazne Shısha Cafe&Restaurant’ı genişleterek Türkiye’de bir marka haline getirmeyi hedeflettiklerini ifade etti.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün