MEKAN & RESTORAN

Macgal Burger

Abone Ol  

Ailenizle birlikte Türk mutfağından yemekler eşliğinde keyifli bir akşam geçirmek isterseniz, restoranımızı tercih etmelisiniz. macgal burger restoranımızın güzel ortamı, çok yönlü menülerimizin lezzetine lezzet katmaktadır.

Macgal Burger Lezzeti tatmak için sizleri Beylikdüzü Marmara Mahallesi, ve Adnan kahveci Mahallesindeki Şubelerimize bekliyoruz.

Macgal Barbekü Burger

Hamburger köftesi, cheddar peyniri, dana füme, közlenmiş kırmızıbiber, barbekü sos, istiridye mantarı. Patates kızartması, turşu, ev yapımı sos ile ikram ediliyor.

828095

Macgal Big Mix Burger

Hamburger köftesi, karamelize soğan, istiridye mantarı, dana füme, hindi füme, cheddar peyniri, Kars eski kaşar peyniri, domates, közlenmiş kırmızıbiber, özel sos. Patates kızartması, turşu, ev yapımı sos ile ikram ediliyor.

Macgal Burger

Hamburger köftesi, karamelize soğan, dana füme, cheddar peyniri, kaşkaval peyniri, istiridye mantarı, özel sos. Patates kızartması, turşu, ev yapımı sos ile ikram ediyoruz.

Macgal Cheeseburger

Hamburger köftesi, cheddar peyniri, Kars kaşar peyniri, kaşkaval peyniri, karamelize soğan, domates, özel sos. Patates kızartması, turşu, ev yapımı sos ile ikram ediyoruz.

Macgal Chicken Burger

Tavuk köftesi, cheddar peyniri, karamelize soğan, domates, istiridye mantarı, özel sos. Patates kızartması, turşu, ev yapımı sos ile

Macgal Chicken Junior Burger

80 gr. tavuk köftesi, domates, marul. Patates kızartması, turşu, ev yapımı sos ile

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu