Beylikdüzü

Mustafa Necati Işık Yerel basınla bir araya geldi.

Beylikdüzü Ak Parti belediye başkan adayı Mustafa Necati Işık yerel basın mensuplarıyla bir araya gelerek projeleri anlatı.

Bölgenin sorunlarını anlatan ışık bizler tecrübeli ekinimizle bu sorunların çözümüne var gücümüzle çalışacağız dedi.

Beylikdüzü kurucu belediye başkanı Vehbi Orakçı ise daha önce kendisinin yaptığı projeleri Ekrem İmamoglu ben yaptım diyerek yapılan projelere daha fazla para harcayarak israfı dile getirmeyen imamoglu hazır projeleri kendim yapmış gibi anlatmasına ve hakkın hak hak edene verilmesini istediğini söyledi.

Basın mensuplarının soru ve cevaplarını alan ışık projeler hakkında detaylı bilgiler vererek seçim dönemi hayırlı olsun dedi.

Seçimden sonra zaten belli periyotlarda tekrar bir araya geleceğimiz toplantılar oluşturacağız. Sizlerle birlikte daha açık istişare edebileceğiz. Beylikdüzü ilçemizin daha yaşanılır bir ilçe olması adına beraber neler yapabiliriz ve biz AK Parti iktidarının bir neferi olarak buralara nasıl katkıda bulunabiliriz bu konuda sizlerle konuşacağız. Sizlerinde görüşleri doğrultusunda bizler bu süreci daha ileri götürmek için sizlerle daha sık götürmeyi planlıyoruz.

Bu süreç içerisinde Basın, bizim AK Parti iktidarı döneminde en çok önem verdiğimiz ve demokrasinin gelişimi açısından en önemli etkenlerden biri olarak gördüğümüz mecradır. Bizler kişi hak ve özgürlüklerinin korunması noktasında halkın bilgilendirilmesi, kamu oyuna yansıtmanın destek etik ve kuralları çerçevesinde tarafsız ve objektif özgür basının her zaman demokrasinin gelişimi noktasında en önemli mekanizma olduğunu iktidarımız boyunca belirttik.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün