Beylikdüzü

Özalp’ten M. Necati Işık’a Destek

Gezer Ayakkabıları Kurucu Başkanı Mustafa Özalp,  Bugün Ak Parti İlçe merkezine giderek  Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı M. Necati Işık‘ı ziyaret etti.

Geçtiğimiz cumartesi günü Ak Parti’nin Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan M. Necati Işık bugün, Gezer Ayakkabıları  Kurucu Başkanı Mustafa Özalp’i ağırladı. 

 Özalp özellikle gençlerin siyasette daha aktif olarak görev almalarının sevindirici olduğunu dile getirerek genç belediye başkan adayına hayırlı olsun dileklerini iletti. 

Mustafa Özalp konuşmasında 

” Genç nüfusuyla  övünen bir ülke olarak gençlere daha çok görev vermeliyiz. Bunun için onların yollarını açmalı ve gerekli desteği vermekten çekinmemeliyiz. Bugün özellikle bu ziyaretimizi siyaset ile ilgilenen, ülkesi için dertlenen ve güzel hayalleri olan genç kardeşlerimizle gerçekleştirmek istedim. Amacım görev almaya kendini hazır hisseden ve göreve talip olan gençlerimizi cesaretlendirerek, desteğimizi  açık olarak gösterebilmek. “

ifadelerine yer verdi.

Seçimlerin sonucu her ne olursa olsun gençleri göreve dahil etmenin ülkemizin geleceği için mutlak kazanım olacağını da sözlerine ekleyen Özalp,  memleketine katkı sağlamak için çalışan tüm belediye başkan adaylarına başarılar temennisinde bulundu. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün