Beylikdüzü

Yakuplu Hürriyet Bulvarının Hali Perişan

Beylikdüzü Yakuplu Mahallesi hürriyet bulvarı son zamanlarda üst üste açılan işleri ve bunların düzensiz bir şekilde müşteri çekmek için dükkanlarının önlerini kapatmaları büyük sıkıntılara yol açıyor.

İstanbul Büyükşehir bölgesi içinde bulunan Hürriyet bulvarı her geçen gün içinden çıkılamaz ve yoğun bir trafik çilesine dönüşmüş durumda bu duruma izin veren İstanbul Zabıta birimi görevini layıkıyla yapmadığı için son durumunu sizler için fotoğrafladık işte son durumu .

Bulvar üzerinde ne kaldırım var ne düzen isteyen istediği gibi kapılarının önüne her şeyi koyuyor yayların yürümesi imkansız hale geldi.

Bunlar yetmiyormuş gibi özellikle gıda içi yapanlar (Dönerciler ,Kasaplar) işyeri temizliği yapıyoruz bahanesiyle tüm artıklarını kaldırımlara aktarıyorlar insan sağlığını büyük tehlikelere sokan bu işletmerle hiç bir zabıta ekibi denetim yapmadığı için isteyen esnaf istediği gibi hareket ediyor.

Bu gidişe kim dur diyecek belli değil modern şehir diye isimledirdiğimiz Beylikdüzü ilçesi yaşanmaz bir hal alıyor siyasetçiler seçim havasına girmiş vatandaşı duyan yok hizmet anlamında hiç bir şey yapılmıyor insanlar eski yakupluyu arar oldu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün