BEYLİKDÜZÜ

Beylikdüzü Trabzonlular Derneği Kahvaltıda Buluştu

Beylikdüzü Trabzonlular Derneği ve Karadeniz Yöresel Ürün Markası ”Ofsüt” işbirliği ile Beylikdüzü Yakuplu mahallesinde bulunan Trabzonlular Dernek lokalinde sabah kahvaltısı programı düzenledi.

Beylikdüzü Trabzonlular Dernek Başkanı Ali Osman Esertaş sabah kahvaltısı programına katılanlara kendi elleriyle Karadeniz yöresine özgü “Kuymak” ikramında bulundu. Ofsüt yöresel ürünleri ile hazırlanan kahvaltıya Beylikdüzü AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Günaydın, MHP Beylikdüzü ilçe başkan yardımcısı Ali Şevki Karataş, Büyükçekmece Hastanesi Müdürü Aydın Başoğlu, İş İnsanı Fatih Altuntaş, Beylikdüzü Muhtarlar Dernek Başkanı ve Yakuplu Muhtarı Yüksel Kol,  İş insanı Osman Vanlıoğlu, Lonca Medya Yönetim Kurulu Başkanı iş kadını Nurhayat Varol, Genel Yayın Yönetmeni Durbey Duran, İnsan Kaynakları Müdürü ve İş Hukuku Yazarı Oktay Atalay, Mali Müşavir Uğur Gürbüz, Eğitmen Özcan Uzunoğlu gibi bir çok isim katıldı.

Dernek Başkanı Ali Osman Esertaş kahvaltıya katılanlara teşekkür etti. Etkinliklerin devam edeceğini ifade etti…

Sabah kahvaltısında Beylikdüzü Trabzonlular Derneğinde bir araya gelen Beylikdüzü sakinleri Lonca Medya mikrofonlarına düşüncelerini ve duygularını paylaştılar.

Yayınlarımızı tüm internet sitelerimizden takip edebilirsiniz.

Haber: Durbey Duran

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Lütfen sitemizde reklamlara izin verin

Değerli okurumuz, Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda beynet.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.