BEYLİKDÜZÜ

Gönül Bahçesinde Gönül Dostları ile buluştuk…

Abone Ol  

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Gök sahibi olduğu Gönül Bahçesi Cafe Restaurant’ ta (alkolsüz) Türkiye Yerel Basın Birliği’ ne üye basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Gönül Bahçesi Cafe Restaurant’da ki kahvaltı programına TYBB Genel Başkanı Nezir Karayün başta olmak üzere TYBB Genel Sekreteri Esma Bulut, Damga Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ekrem Hacıhasanoğlu, Tekin Haber Gazetesi Sahibi Ahmet Tekin, Yörem Gazetesi İmtiyaz Sahibi Aytül Özyıldırım ile Yazı İşleri Müdürü Murat Özyıldırım, Marmara’ nın Sesi Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sabahattin Acar, Aktüel TV Genel Yayın Yönetmeni Osman İslam ve Beyhaber.com haber sitesi İmtiyaz Sahibi Oğuz Cevher, Beynet.com haber sitesi imtiyaz sahibi Kadir Özel katıldılar.

gölülbahçesicafe

Yıllardır Gürpınar sahilinde Dalyan Caddesi No.10 da Gönül Bahçesi Cafe & Restaurant’ ın işletmeciliğini yapan Ramazan Gök “İşletmemizde sizleri görmekten dolayı mutlu oldum. Kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla mesai gözetmeksizin üstün gayret ve özveriyle çalışan siz değerli gazeteci arkadaşlarımıza davetimizi kırmayıp işletmemizi şereflendirdiğiniz için çok teşekkür ediyorum ”dedi.

TYBB Üyeleri % 50 İndirimli Olarak Yararlanabilecek

Genel Başkan Nezir Karayün “Dernek üyelerimiz için bu güzel mekânda indirim sağladık. Derneğimize üye olan meslektaşlarımız Gönül Bahçesi hizmetlerinden % 50 indirimli olarak yararlanabilecek. Bize bu imkanı sağlayan sayın Ramazan Gök beye Derneğimiz ve üyelerimiz adına çok teşekkür ederim” dedi.

Gürpınar sahili Dalyan Cad.No.10 Beylikdüzü

Tel : 0212 880 17 17

0 538 717 90 60

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu