GÜNDEM

Öyle Bir Tokat Attı Ki Fatma Şahin Şaştı Kaldı

Muharrem Sarıkaya, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile konuşurken ses ayarı yapan teknikere tokat atarak büyük bir skandala imza attı. Gazeteci gibi görünen Bu kişi özellikle ve Bilerek yaptığını düşünüyoruz.

Gaziantep’in kurtuluşunun 100.yılı nedeniyle kente giden ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile röportaj yapan gazeteci Muharrem Sarıkaya’nın İHA ses teknikerine tokat atması tepkilere yol açtı.

muharerem sarikaya
Gazeteci Muharrem Sarıkaya, ses teknikerine tokat attı

Kısa sürede sosyal medyada gündem olan görüntüler sonrası Gazeteci Muharrem Sarıkaya tokat attıktan sonra hiçbir şey olmamış gibi Fatma Şahin‘e bir şeyler söylemeye devam etti. Fatma Şahin’in olay karşısında sessiz kalması dikkatlerden kaçmadı.

Tepki çeken görüntüler sonrası Muharrem Sarıkaya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla özür diledi.

Olayın kısa sürede sosyal medyada büyümesi üzerine Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, açıklama yaptı. Şahin, “Habertürk TV canlı yayını esnasında Muharrem Sarıkaya’nın tepkisi kendisinin de dediği gibi çok yanlıştı. Zaten hemen sonrasında aramızda konuştuk ve ben de düşüncelerimi söyledim. Kendi mesajında da yazdığı gibi sonrasında Ahmet Demir arkadaşımızdan özür diledi” ifadelerini kullandı.

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Lütfen sitemizde reklamlara izin verin

Değerli okurumuz, Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda beynet.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.