MEKAN & RESTORAN

Yeni Yıla Eğlenceli Ve Lezzetli Bir Başlangıç İçin Saca Moda

Abone Ol  

Yeni nesil ocak başı lezzetleri ile Anadolu Yakasının en sevilenlerinden olan Saca Ocakbaşı; Moda şubesinde, yeni yılı dolu dolu bir programla karşılıyor.

Yeni Yıla Modern dekorasyonu, leziz menüsü, güler yüzlü hizmeti ile Moda’da fark yaratan Saca Ocabaşı,  yılbaşı akşamı için eğlenceli bir program hazırladı.

Zengin mezeleri, nefis ara sıcakları ve kebapları ile hem damaklara hem de kalplere dokunan Saca; canlı müzik ve dansöz ile yeni yılı karşılamaya hazırlanıyor.

para 06 1024x677 1
Saca Ocakbaşı

Güzel bir yemek ve sıcak bir ortamda dostlarınızla eğlenerek yılbaşına girmek isterseniz bir an önce rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

İlgili Haberler

Moda Saca Ocakbaşı : 0216.337 02 58 @sacamoda

Saca Grup;

Saca Ocakbaşı ile Fenerbahçe’de yeni nesil ocakbaşı kültürünü oturtan Saca Grup; Moda’daki şubesinden sonra Kalamış’ta açtığı balık restaurantı ile büyümeye devam ediyor.

saca moda 1 1024x601 1
Saca Moda Ekibi

Geleneksel lezzetleri, yeni nesil menüsü ve temiz hizmet kalitesiyle sunmayı ilke edinen Saca Grup restaurantlarında misafir olmanın farkını ilk girdiğiniz anda hissedebiliyorsunuz

www.sacagrup.com

Saca Marin 0216. 338 59 59 / @sacamarin_

Saca Ocakbaşı Fenerbahçe 0216. 356 79 79 / @sacaocakbasi

Saca Ocakbaşı Moda 0216.337 02 58 / @sacamoda

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu