BEYLİKDÜZÜKÜLTÜR SANAT

6. Beylikdüzü Heykel Sempozyumu Başlıyor

Abone Ol  

6.Beylikdüzü Belediyesi’nin ‘Sanat Bugüne Nefes, Yarına Umuttur’ temasıyla düzenlediği 6.Beylikdüzü Heykel Sempozyumu, birbirinden değerli heykeltıraşları Beylikdüzü’nde ağırlayacak. ‘Metal ve Ahşap’ üzerine gerçekleştirilecek olan sempozyum, 1 Aralık Çarşamba günü saat 13.00’da Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık’ın ilk çekici vurmasıyla başlayacak.

6.BEYLİKDÜZÜ HEYKEL SEMPOZYUMU
6. Beylikdüzü Heykel Sempozyumu Başlıyor

Sempozyum kapsamında sanatlarını icra edecek heykeltıraşlar ise Ayhan Yılmaz, Çiğdem Öz, Ferit Yazıcı, Halil Fırat Uysal, Özcan Özkarakoç, Saim Gökhan Ercan, Selçuk Yılmaz, Sevgi Karay, Tayfun Karadeniz olacak.1-15 Aralık tarihleri arasında Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde 9 heykeltıraşı bir arada üretmeye davet eden sempozyum, 15 günlük çalışma süresinin sonunda kapanış töreni ve sergi açılışıyla sona erecek.

TARİH: 1 Aralık Çarşamba

SAAT: 13.00

YER: Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi -2.Kat

ADRES: Cumhuriyet Mahallesi Çandarlı Sokak, Atatürk Blv. No:28, Beylikdüzü- İstanbul

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu