EKONOMİ

Amasya Belediyesi Başkan Yardımcılığına Özel biri

Mahalli idareler seçimlerinden sonra Amasya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yaptı kısa sürede Amasya’nın bir çok sorununa el atarak sorunları yerinde çözüm üreten Müdür şimdi Amasya Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Ali Özel, bundan sonra daha çok hizmet etmek için Amasya Belediye Başkan Yardımcılığı görevini en iyi şekilde yapacağını inanıyoruz.

Amasya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünde sekiz aylık süreçte yaptığı çalışmalar ve projelerle büyük bir başarı gösteren Fen İşleri Müdürü Ali Özel, Amasya Belediye Başkan yardımcılığı görevine getirildi.

Amasya Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Özel’e; Fen İşleri Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ile Park Bahçe Müdürlükleri bağlandı.

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Lütfen sitemizde reklamlara izin verin

Değerli okurumuz, Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda beynet.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.