TEKNOLOJİ

Apple’ın yeni ürünlerine yakından bakın!

Apple’ın yeni iPad Pro, iMac, mor iPhone 12, Apple TV 4K ve AirTag ürünlerine yakından bakmanız için tüm görsellerini bir araya getirdik. Apple’ın yeni tanıtmış olduğu ürünleri sizler için bir araya getirdik.

Bahar etkinliğinde karşımıza yeni iPad Pro, iMac, mor iPhone 12, Apple TV 4K ve AirTag ile çıkan Apple beğenileri toplamayı başardı.

Türkiye’de 14.599 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulacak olan iMac, rakiplerinden bir kaç adım önünde yer almayı başarıyor.

Yeni iMac’te 8 Çekirdekli CPU ve 7 Çekirdekli GPU’lı Apple M1 çip yer alıyor. Baz modelde 256 GB dahili depolama ve 8 GB RAM seçeneği ile gelen iMac, 24 inçlik ekrana sahip.

Bu ekran 4.5K çözünürlüğe sahip olması ile dikkat çekiyor. Ekranın ön yüzeyinde 1080P çözünürlüğünde kamera yer alıyor.

Mavi, Yeşil, Pembe, Gümüş, Sarı, Turuncu ve Mor seçenekleri ile gelen iMac; Thunderbolt 3 dijital video çıkışı, USB-C üzerinden özgün DisplayPort çıkışı ve Adaptörler üzerinden VGA, HDMI, DVI ve Thunderbolt 2 çıkışı desteğine sahip.

Apple, ses konusunda da titiz davranıyor. Bu modelde; Force-cancelling özellikli woofer’lara sahip, yüksek kaliteli ses sunan altı hoparlörlü sistem, Geniş stereo ses ve Dolby Atmos ile video oynatılırken uzamsal ses desteği yer alıyor.

Yeni iMac ile birlikte Magic Keyboard da değişiyor. Magic Keyboard’da Touch ID desteği yer alıyor. Ancak bu klavye sadece M1 işlemcili Mac modelleri ile uyumlu olacak.

Biz de sizler için Apple’ın etkinliğinde tanıtılan tüm ürünlerin en net görsellerini sizler için bir araya getirdik. Aşağıdan yeni ürünlerin yüksek çözünürlüklü görsellerine ulaşabilirsiniz.

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu