TEKNOLOJİ

ASUS ExpertBook B9 ile iş dünyasının kontrolünü elinize alın.

ASUS, kurumsal firmalar için özel olarak ürettiği geniş ürün yelpazesine sahip BUSINESS serisinde yer alan, dünyanın en hafif 14 inç bilgisayarı ExpertBook B9400 modelini üreterek sık seyahat edenlerin dikkati çeki.

Asus B9400 Tüm gün süren uzun pil ömrü, üst düzey güvenlik donanımı, kolay taşınması ve sağlamlığı ile ön plana çıkan ExpertBook B9400, sık seyahat edenler ve yoğun tempoda çalışanlar için ayrıca yüksek seviyede performans da sunuyor.

Günümüzde iş dünyasının rekabet kuralları teknolojiyle belirlenirken, teknolojik yeniliklere en hızlı adapte olan ve verimliliği üst düzeyde sağlayan şirketler bir adım öne geçiyor. Türkiye kurumsal pazarında büyümeye ve yatırımlarına devam eden ASUS, BUSINESS serisiyle şirketlerin tüm dizüstü, masaüstü ve all-in-one(hepsi birarada) bilgisayar ihtiyaçlarını uçtan uca karşılamayı vadediyor.

asus
Dünyanın en hafif 14″kurumsal laptop’u

İş dünyasına özel üretilen, yoğun çalışma temposuna duyarlı BUSINESS modeller; sağlamlık, uzun ömürlü kullanım, esneklik ve üst düzey güvenlik özelliklerini bir arada sunuyor. Düşme, titreşim, şok, yüksek ve düşük sıcaklık gibi birçok zorlu dayanıklılık testini başarıyla geçen ASUS BUSINESS serisinin yeni üyesi ExpertBook B9400, özellikle sık seyahat edenler düşünülerek tasarlandı. Son derece ince ve şık tasarımıyla Best Laptop Brand 2020 ödülüne layık görülen ürün, dünyanın en hafif 14 inç iş bilgisayarı olmasıyla da dikkat çekiyor.

Daha güçlü, daha hafif ve daha taşınabilir

Dayanıklı, magnezyum-lityum alaşımlı, minimalist tasarımlı bir kasa içine yerleştirilen ürün, bu nedenle yalnızca 880 gr hafifliğinde ve 14.9 mm inceliğinde. Süper ince çerçevelerse, ExpertBook B9’un 14 inç ekranını 13 inç gövdeye sığacak şekilde kompakt hale getiriyor. Tüm bu özellikler sayesinde bir evrak çantasına sığacak boyutta ve hafiflikte olan ürün, her an istenilen her yere taşınabiliyor. ExpertBook ailesinin en hafif üyesi B9400, Intel’in yeni nesil Wi-Fi 6 (802.11ax) internet teknolojisini kullanıyor.

Bu nedenle ürün; hızlı, stabil ve daha geniş alanları kapsayan yüksek kalitede bir kablosuz ağ performansı sunuyor. Kablolu bağlantı gerektiren işyerleri veya kablosuz ağ bağlantılarının zayıf olduğu durumlar için de 1 adet kutudan çıkan aparatı sayesinde ethernet bağlantısına dönüştürülebilen Micro HDMI bağlantısı yer alıyor. Gücünü yeni nesil mobil işlemcilerinden alan B9400, 33 Watt ve 66 Watt batarya versiyonları ile tüm gün kesintisiz performans sunuyor ve sürekli hareket halindeyken bile yarı yolda bırakmıyor.

Seyahate çıkmadan hızlı şarj imkânı

Enerji tasarruflu Panel Self Refresh teknolojisinin yardımıyla tek bir şarjla tüm gün pil ömrü sağlayan B9400, hızlı şarj teknolojisi sayesinde pili 39 dakika gibi kısa bir sürede %60’a varan kapasiteye kadar yeniden şarj edebilmeyi sağlıyor.

Gürültü önleyici ses teknolojisiyle yolculuk esnasında bile çalışma ayrıcalığı

Yapay zekâ destekli gürültü engelleme teknolojisine sahip ExpertBook B9, hem hoparlör çevresindeki gürültüyü filtrelemek için hem de konuşmanın diğer ucundaki kişiden gelen gürültüyü ortadan kaldırmak için akıllı bir ses sistemiyle çalışır. İleri düzey iki yönlü yapay zekâ gürültü önleyici ses teknolojisiyle, iletişim kurduğunuz kişilerle tıpkı aynı odadaymış gibi yüksek kalitede görüşme imkanı ve maksimum odaklanma sağlar.

Konfor ve güvenliği bir arada sunan yenilikçi detaylar

Ultra hafif olmasıyla öne çıkan bu iş bilgisayarında, klavyenin altında bulunan fare alanını ikinci bir ekrana dönüştüren NumberPad teknolojisi de bulunuyor. Dokunmatik alandaki özel tuşlar, gerekli anlarda numerik klavye olarak kullanılabiliyor ve özellikle sayısal işlemleri yapmak için kolaylık sağlıyor. ErgoLift menteşesi sayesinde klavyeyi 180 derece yatırma avantajına da sahip olan ExpertBook B9400, en konforlu yazma deneyimini yaşatıyor.

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Lütfen sitemizde reklamlara izin verin

Değerli okurumuz, Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda beynet.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.