BEYLİKDÜZÜ

Avrupa’nın Ünlü Caddelerini Beylikdüzü’de Görmek ister misiniz ?

Beylikdüzü’nün ilk ve tek çarşısı olma özelliği taşıyor. Yavuz Sultan Selim ve Avrupa Caddelerinin kesiştiği noktada Kurumsal firmaların bulunduğu, yayaların ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgededir. Tek kat üzerine kurulu olan Elit CADDE, 25 m2 den 190 m2’ye kadar 140 dükkandan meydana gelen, butik avm özelliği taşımaktadır.

Avrupa’nın ünlü caddelerinin bire bir aynısını  Beylikdüzü Beykent’te İstanbul, Londra, Roma; Paris, Barcelona Şehirlerinin mimarisini yansıtmakta olup, bütün caddeler, İstanbul Meydanı’na çıkacak şekilde planlanmıştır.

Elit CADDE  « Nefes Alıyor »

2048 roma sokagi 164031
Avrupa’nın Ünlü Caddelerini Beylikdüzü’de Görmek ister misiniz ? 4

Giriş- Çıkış : 8 Adet ana giriş kapısı ile nefes alan çarşıda, misafirlerimiz kolaylıkla giriş yapabilir, gezebilir ve alışverişini yapabilir. Müşterilerimiz; yazın sıcaktan, kışın soğuktan etkilenmez. Elit Cadde; Beykent’in girişinde bulunan Yavuz Sultan Selim Bulvarı ile Avrupa Caddesi olmak üzere, 2 büyük ana caddeyi birleştirmektedir.

Elit Çarşı Etkinlik Alanı ile bir çok  Fotoğraf Sergisi, Resim Sergisi, Kitap İmza Günleri ve Kermeslerin yapılacağı 135 m2 alanı misafirlerimiz ÜCRETSİZ kullanabilecektir.

2048 elit carsi 18ww 165517
Avrupa’nın Ünlü Caddelerini Beylikdüzü’de Görmek ister misiniz ? 5

Elit Cadde’de « Çocuklar, güvenli ellerde »

Çocuk Etkinlik Alanı:  Misafirlerimiz kıymetli yavrularını, anaokulu öğretmeni kontrolünde oyun alanına bırakıp, alışverişlerini rahatlıkla yapabilecekler.

Yöresel Tatlar Sokağına girerek farklı lezzetlerin tanına bakmak ister misiniz ?

Zengin mutfağımızdan oluşan, farklı tat ve lezzetlerin sunulduğu sokakta firmalarımız, 7/24 saat kadar açık kalabilecektir.

2048 paris sokagibc 16233
Avrupa’nın Ünlü Caddelerini Beylikdüzü’de Görmek ister misiniz ? 6

Yeme-İçme Sokağı; aynı zamanda, her iki caddeyi birleştiren yürüyüş yolu olarak kullanılmaktadır.

Beylikdüzü ilçesinin belirli mahallelerinden Servis imkanları sunan Elit Çarşı  Müşterilerin kolay ulaşım sağlayacağı 2 adet servis.

Otopark Her 2 cadde de açık otopark alanı ile misafirlerimiz kolaylıkla araçlarını park edebilirler.  

Toplu Taşıma imkanlarının çok kolay olduğu çarşı  E-5’e -Beykent Metrobüs Durağına, Araçla 3 dk ve 10 dk yürüme mesafesinde.

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Lütfen sitemizde reklamlara izin verin

Değerli okurumuz, Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda beynet.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.