KÜLTÜR SANAT

Aziz dizisinin 6. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Sürükleyici konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla ilgi odağı haline gelen “Aziz” dizisi yayınlanan 6. bölüm 2. fragmanıyla herkesi heyecanlandırdı. Peki, Aziz dizisi konusu nedir? Aziz dizisi oyuncuları kimlerdir? Aziz dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aziz dizisi fragmanı yayınlandı mı? Aziz dizisi 6. bölüm 2. fragmanı? İşte merak edilen Aziz dizisinin 6. bölüm 2. fragmanı..

Aziz dizisi Show TV’de ekranlara gelmeye hazırlanan Aziz dizisi dikkat çeken konusu ve yıldız oyuncu kadrosuyla dizi severlerin radarına girdi. Birinci bölümüyle dizi severlerden tam not alan Aziz dizisinin 6.bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Son olarak “Ramo” dizisiyle izleyicilerin karşısına çıkan Murat Yıldırım“Aziz” dizisinde başrol olarak karşımıza çıkıyor. 3 Aralık Cuma saat 20.00’de Show TV ekranlarında dördüncü bölümü yayınlanan dizinin 6. bölüm 2. fragmanı çok konuşuldu.

aziz dizisi çekimleri
Aziz dizisinin 6. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! 3

AZİZ OYUNCULARI KİMLERDİR?

Başrolünde Murat Yıldırım’ın yer aldığı dizide Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Eren Hacısalihoğlu, Suzan Kardeş, Ayten Soykök, Elif Sönmez ve Füsun Demirel ve Meral Çetinkaya gibi yıldız oyuncular da yer alıyor.

Dönem dizisi olan Aziz’in yönetmen koltuğunda Recai Karagöz otururken; dizinin senaryosu ise Eda Tezcan’ın kaleminden çıkıyor. Yeni sezonda iddialı bir başlangıç yapmayı planlayan dizinin yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği Aziz’in proje danışmanlığını ise  Zeynep Günay Tan yapacağı öğrenildi.

aziz dizi3
Azizi Dizisi Çekimlerinden kareler

AZİZ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Hatay’ın göz bebeği Antakya‘nın en önemli halı üreticisi olan Payidar ailesinin oğlu Aziz Payidar, bolluk içerisinde hayatını sürdürmektedir. Fransız delegesi Mösyö Pierre‘in oğlu Teğmen Andre‘nin canını almasıyla Aziz’in hayatı baştan sona değişir.

Antakya’yı terk etmek zorunda kalan Aziz, iki yılın ardından doğup büyüdüğü topraklara geldiğinde hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını görür. Hem sevdiği kadının başkasıyla nişanlandığını hem de Fransız işgali altındaki Antakya’nın kötü halini gören Aziz’in köylü kızı Efnan ile tanışmasıyla hayatı baştan sona değişecektir. 

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Lütfen sitemizde reklamlara izin verin

Değerli okurumuz, Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda beynet.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.