İYİ YAŞAM

Başarım Sensin Derneğinden 8. Yılında Özel Yılbaşı Hediyeleri

Başarım Sensin Derneği Şule Argüder Başkanlığında 8. yılını kutlarken; derneğe yardım ve desteklerini esirgemeyen gönül dostlarına yılbaşı özel hediyeleri verdi.

Başarım Sensin Derneği Bu sene 8. yılını kutlayan Başarım , kurulduğu 2013 yılından bu yana fırsat eşitsizliği yaşayan başarılı üniversite öğrencilerine çeşitli alanlarda destekler sağlıyor. Her yıl bu anlamda farklı etkinlikler düzenleyen dernek, bu yıl da online olarak düzenlenen 2022 yılbaşı etkinliği ile gönüllü katılımcılarına teşekkür hediyeleri takdim etti.

Başarım Sensin Derneği’nin ve Dernek Başkanı Şule Argüder’in teşekkür konuşmasıyla başlayan etkinlikte, yardımseverler yaptıkları bağışlarla üniversite öğrencilerine destek olurken seçkin markalardan hediyeler aldılar. Başarım Sensin Derneği gönül dostlarına takdim edilen yılbaşı hediyelerine birbirinden ünlü firmalar sponsor oldu.

Basarim Sensin
Başarım Sensin Derneğinden 8. Yılında Özel Yılbaşı Hediyeleri 3

Dernek Başkanı Şule Argüder ve yönetim kurulu üyelerinin çalışmalarıyla düzenlenen etkinliğe; Ajia Hotel, Alexranre Home, Alya Diamond, Art Club, Aşk-ı İstanbul, Ayşe Burcu Kara, Azka Hotel Bodrum, Beauty Omelette, Beyti Et Lokantası, Bioazure, Bioderma, Bright Dental Studio, Canes, Case Costa Hotel Bodrum, Damat-Tween, Derimod, Doğalım Onat Çiftliği, House of Ekria, Elit Çikolata, Elle Ayakkabı, Fiolas, Fulya Açık Emar, Güniz Home, Home Gifts, Ida Blue, Join Us, Karaca, Kar’s Hotel, Korfa, Labeca London, La Doma Estetik, Mono Tasarım, Mazaem Home, Mel’s Design, Mia Bazaar, Midpoint, Mt Personal Gaching, Orogold Kozmetik, Portofino Solaryum, Rivus, Roman, Ruby, Sar Ev, Set Balık, Shangri La Bosphorus, Demsa, Six Sence Kocataş Mansion, So CHIC…, Şekerci Cafer Erol, Tasigo Hotel Eskişehir, The Ashk Fragrance, The Steeve Restaurant, Vitrin, Yeditepe Üniversite Hastanesi, Zeliha Kayalar Art, Zen Diamond, Yves Rocher, Ebru’nun Sağlık Dünyası ve Bronco Burger markaları hediyeleriyle sponsor oldu.

Başarım Sensin Derneği Hakkında

Başarılı fakat maddi anlamda fırsat eşitsizliği yaşayan üniversite öğrencilerinin eğitimi için çabalayan Başarım Sensin Derneği üyeleri, derneğin gönül çatısı altında bulunan Boğaziçi Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi, Marmara Tıp Fakültesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi, Yıldız Teknik Üniversitesi ve Mimar Sinan Üniversitesi öğrencilerine destek sağlamak amacıyla kurulmuştur. Derneğin hedefi, sürekli öğrenme ve başarılı birer birey olabilme arzusundaki öğrencilere eğitim ve yemek bursu imkanı sağlarken aynı zamanda Atatürk ilke ve inkilaplarına bağlı, Cumhuriyetimizin değerlerine sahip, özgüven sahibi sosyal bireylerin gelişimine katkıda bulunmaktır. Öğrencilere yalnızca üniversitede eğitim görürken değil, üniversiteden mezun olup, kariyer planlamaları yaparken de destek vererek ülkeye faydalı gençler yetiştirmeyi planlamaktadır. 

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Lütfen sitemizde reklamlara izin verin

Değerli okurumuz, Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda beynet.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.