İYİ YAŞAM

Belgin Aksoy “Sağlik Ve İyi Yaşam Alaninda Mükemmeliyet” Ödülüne Layik Görüldü

İstanbul, Türkiye – Bu yıl on birincisi düzenlenen Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards, Global Wellness Day Kurucusu ve Aksoy Group Yönetim Kurulu Üyesi Belgin Aksoy’u, Sağlık ve İyi Yaşam Alanında Mükemmeliyet” ödülüne layık gördü. Lüks konaklama ve yaşam tarzı alanında dünyanın en iyilerini bir araya getiren ödül töreni 16’dan fazla ülkeden 50’den fazla kişi ve kurumu onurlandırdı.

Daha önce Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards tarafından “İyi Yaşam Öncüsü”, La Fédération des Professionnels du Bien-ētre tarafından “Yılın İnsanı”, Global Wellness Institute tarafından “Wellness Sektörünün Öncü Kadını” ve American Spa tarafından “En Etkili Spa Lideri” ödüllerine layık görülen Belgin Aksoy, 28 Ekim Cumartesi akşamı Wyndham Grand Girit Mirabello Bay’de düzenlenen törende “Sağlık ve İyi Yaşam Alanında Mükemmeliyet” ödülünü aldı.

Ödülünü bizzat Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards’un Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucusu, Sayın Khalil El-Mouelhy’den alan Aksoy, “Doğru bildiğim yolda yürürken beni bu ödüle layık gören Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards’a minnettarım. Global Wellness Day Ailesi’nin birlik anlayışı ve koşulsuz desteği olmadan bu benim için asla mümkün olmazdı. Herkese en içten teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Belgin Aksoy’un, Türkiye’de başlatıp yüzlerce ülkeye yaydığı hiç bir ticari amaç gütmeyen Global Wellness Day, 170’den fazla ülkede, on binlerce farklı noktada, eş zamanlı olarak milyonlarca insan tarafından sadece ücretsiz etkinliklerle, her yıl Haziran ayının 2. Cumartesi günü kutlanmaktadır. Dünyayı ilham veren bir misyonla bir araya getiren, uluslararası iyi yaşam hareketi olan Global Wellness Day, Sussex Dükü ve Düşesi Prens Harry ve Meghan Markle, HRH Romanya Prensi Radu, dünyaca ünlü Amerikalı sunucu ve yapımcı Oprah Winfrey, ünlü İngiliz şarkıcı-söz yazarı Robbie Williams, ödüllü İngiliz aktris Dame Julie Andrews ve daha birçok Hollywood yıldızı, ünlü yazarlar, sporcular, müzisyenler, iş adamları, özel şirketler, çok uluslu otel şirketleri ve hükümetlerin desteğiyle etkisini güçlendirmeye devam ediyor.

###

Global Wellness Day Hakkında :

Global Wellness Day, 2012 yılında Belgin Aksoy tarafından yaratılıp dünyaya yayılan iyi yaşamaya adanmış, kâr amacı gütmeyen uluslararası bir sosyal projedir. Türkiye’de iyi yaşama yönelik olarak atılan ilk adım, dünyanın her yerinden girişimcilerden ve iyi yaşam uzmanlarından oluşan 120 GWD Elçisi, 26 Ana Destekçi ve 2 Danışman ile uluslararası bir harekete dönüşmüştür. Global Wellness Day, her yıl Haziran ayının ikinci Cumartesi günü, dünyada on binlerce farklı noktada eş zamanlı olarak, sadece ücretsiz etkinliklerle kutlanmaktadır.

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Lütfen sitemizde reklamlara izin verin

Değerli okurumuz, Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda beynet.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.