BEYLİKDÜZÜ

Beylikdüzü Belediye Başkanı çalık Hizmette Sınıfta kaldı.

Abone Ol  

Yakuplu Hürriyet Bulvarı üzerindeki yolun asfaltsız olması nedeniyle vatandaş mağdur oldu.

Geçtiğimiz aylarda Yakuplu, Dereağzı,ve Kavaklı  mahallesine 3 bin ton asfalt kaplama işlemi yapan Beylikdüzü Belediyesi Fen işleri müdürlüğü son 1 ayda Yakuplu Hürriyet Bulvarı yolunun asfaltsız olması nedeniyle vatandaşları rahata kavuşturamadı.

‘’Hizmet Etmeyen Belediye İşte Ne Beklersiniz’’

Ana yol olarak kullanılan Hürriyet Bulvarı ve Fatih Sultan Mehmet caddesinin kesişme noktası olan bölgeye bir ay önce su borusu döşeme işlemi yapıldı. Kış ayları gelince yolların yapılmamasından dolayı araçların geçişi zorlanmaya başlandı. Vatandaş ise söz konusu bu durum için Beylikdüzü Belediyesini suçladı. Bölgede oturan vatandaşlar, ‘’ CHP belediyesi başka ne beklersiniz ki ‘’ dedi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu daha önce Beylikdüzü Belediye Başkanı iken ilçede sorunlar hızlıca çözülür düşüncesiyle hareket eden vatandaşlar şuan ki Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık’ta umduğunu bulamadı.

İmamoğlu Belediyeciliği Yaptı Yine Yapacağını

Bizlerde bölge halkının sesi olarak böyle bir haberi yaparak gazetecilik görevimizi yapıyoruz. Aslında mesele a parti b parti meselesi değil ama bunu bölgede ikamet eden halk söylediği için kaleme alıyoruz.

Mehmet Murat Çalıktan beklentinin altında hizmet aldığını düşünen Yakuplu halkı,’’ İmamoğlu Salı günleri kurulan Salı pazarını kapalı bir Pazar yeri yapmadı ve Büyükşehir belediyesinin bize hep engel olduğunu söylüyor idi . Şimdi kendisi İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı ve üzerine düşen ilk vazife Yakuplu’ya kapalı bir Pazar yeri yapmaktı. Ancak İmamoğlu’nun Veliahttı Mehmet Murat Çalık’ta üstüne düşen görevi yapmıyor ’’ Halkın bekletilerinin çok gerisinde hizmet sunan belediye Başkanı hizmet anlamında sınıfta kaldı.

Olan hep halka oluyor işlerine gelince hep halk adamıyız , halk belediyeciliği yapıyoruz diyorlar ama işin görünen yüzü böyle değil.

Yüzlerce özel okul açıldı hepsine Ruhsat verirken senin otoparkın var mı ?diye soran yok bütün okulan gelen öğretmenlerin, ve velilerin araçları trafiği felç ediyor

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu