BEYLİKDÜZÜ

Beylikdüzü Belediyesi’nden Atatürk silüetine lodos önlemi

Beylikdüzü Belediyesi ekipleri, ilçedeki devasa Atatürk silüetinin lodostan uçmaması için özel çalışma başlattı. Cumhuriyet Mahalesinde Kavşakta bulunan silüet devrildiği zaman ana yoluda kapatmaması için önlemler alındı.

Başta İstanbul’da olmak üzere birçok ilde dün etkili olan lodos, bugün de devam ediyor. Özellikle Yüksekte kalan ilçelerde etkili olan lodos Beylikdüzü ilçesini büyük ölçüde etkiliyor Belediye uyarılarda bulundu tedbirlerinizi alınız diye.

İstanbul’da hasar bilançosunun en yüksek olduğu ilçelerin başında da Beylikdüzü var.

İlçe ve çevresinde lodos yüzünden binaların çatıları ve dış cepheleri uçarken, büyük hasar da meydana geldi.

Beylikdüzü Belediyesi tarafından da ilçede yürütülen afetin bilançosunun artmasını önlemeye yönelik çalışmalar devam ediyor.

chp 703
Beylikdüzü Belediyesi'nden Atatürk silüetine lodos önlemi 3

ATATÜRK SİLÜETİ KORUMAYA ALINDI

İlçede lodos sebebiyle yaşanan olumsuzluklara müdahaleler başlarken belediye ekiplerinin ilk özel önlemi, ilçedeki dev Atatürk silüetinin lodostan devrilmemesine yönelik oldu.

Ekipler, silüeti iki dozerle destekleyerek uçmamasını sağlıyor.

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Lütfen sitemizde reklamlara izin verin

Değerli okurumuz, Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda beynet.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.