OTOMOBİL

Beylikdüzü Green Oto Servis Basınla Kahvaltıda Buluştu

Abone Ol  

Beylikdüzü Beykent Sanayi Sitesinde Hizmet veren Green Oto Servisi Bölgede 4 yıldır hizmet vermektedir. Yetkili servislerde hizmet veren kişiler tarafından açılan Green Auto Servis kalite ve güvene dayanılı servis imkanı sunuyor.

Beylikdüzü Arif Usta Mekanik konusunda 2o yılı aşkın sektörde hizmet veren bir usta olarak işinin ehli ve tecrübesiyle müşterilerinin güvenini kazanmış çok iyi bir ustadır.

Mustafa usta diyince kaporta ve boye konusunda uzmanlaşmış ve bir çok yetkili servislerede hizmet verdikten sonra Arif usta ile el ele verip birlikten kuvvet doğar sözüyle işe başlamışlar oda yetmemiş İtici kuvvet olarak yine servislerde müdürlük yapmış Hacer Budak’ın servis müdürü olarak görev vermişler ve hafif ve ticari araçların bakım, onarım , Kaporta ,Boya ve göçük düzenleme konusunda bölgede çok iyi bir hizmet sunarak görevlerini eksiksiz devam ettiriyorlar.

Beylikdüzü Oto Servisi olarak bölgede profesyonel hizmet almak isteyenlerin tek adresi olacağına inanıyoruz.

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Evet gerçektende kaliteli bir hizmet sunuyor çalışanları güler yüzlü ve işlerini layıkıyla yapıyorlar Arif Usta da çok güler yüzlü cana yakın sıcak bir insan ilerde büyük yerlere ulaşacaklarını görüyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu