BEYLİKDÜZÜREHBER

Beylikdüzü Gürpınar Karakolu Yeni Binası Nerede

Beylikdüzü Gürpınar Karakolu Yeni Binası, Gürpınar Karakolu, Karakol binası Gibi bir çok kişi Arama yaparak Gürpınar karakolunu merak ediyor Yeni bina yapılması nedeniyle bir çok kişi yeni binanın yerini bilmediği için bizlerde bir yazı kaleme alarak vatandaşlarımıza yardımcı olmak istedik.

projeler fotolar 09
Gürpınar Polis Karakolu

Beylikdüzü Gürpınar Köy içinde yer alan karakol binası taşınarak, daha uygun koşullarda hizmet verebilmesi amacıyla; daha donanımlı, modern ve dayanıklı bir karakol binasına taşındı ve 01 Şubat 2022’de Taşınılması Planlanıyor . Gürpınar Polis Karakolu Yeni adresi Yine Adresi Adnan Kahveci Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi Ova Sokak  No:14 Yeni Yerinde Hizmet vermeye Başladı.

Telefon: 02128806600

Bir Çok Kişi Yeni Binanın yerini merak ediyor adres sormak yerine web sitesine girdiğinde adres sorarken araması kolaylık olsun.

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Lütfen sitemizde reklamlara izin verin

Değerli okurumuz, Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda beynet.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.