BEYLİKDÜZÜ

Beylikdüzü İlçesinde Trendyol Araçlarına Her Şey Serbest

Abone Ol  

Beylikdüzü’nün her bölgesine hizmet götüren bu firma acaba araçlarını kullananlarını seçerken nelere dikkat ediyor ? Hızlı Teslimat yapayım derken Mahalle aralarında aşırı sürat yapıyorlar, olur olmaz yere park ediyor kısa süre kalıyorum diyerek adeta trafik kilit haline geliyor bu araçlar yüzünden.

Beylikdüzü ilçemizde hizmet götüren bu Şoförler bir sağlık kontrolünden geçiriliyor mu ? Sabıka kayıtları var mı her gün evlerimize ürün teslimatı yapılan bu kişiler gerçek ten denetimden geçiyorlar mı ? Bir çok kişinin merak ettiği bu araçları kullanan şoförlerin, Hizmet anlamında yaptıkların işin ne kadar önemli olduklarının bilimcideler mi ?

Özellikle Beylikdüzü ilçemizde bizim denk geldiğimiz görüntülere bakarak bu kişileri araçları kullanırken Trafik kurallarına riayet etmediği şehir içi trafik kurallarını hiçe saydığı, araçları park ederken yolu işgal ederek trafik sıkışıklığına sebep oldukları görülmektedir.

trendyol
Trendyol Personelleri Resimde Görüldükleri Gibi Giyimleri Yok

Gerekli yerlere bu durumu bildirdik gerekli denetimlerin yapılacağını umuyoruz özellikle okul çevrelerinde çocukların okul çıkış saatlerinde dahi aşırı hız yaptıklarını idea eden aileler var.

Çocuklarımız güvenli bir şekilde okullarına gidemeyecek endişesi taşıyoruz sürekli hızlı giden bu araçlar kural tanımıyorlar yayaya yol vermiyorlar.

Bu haberimizi dikkate alacağını düşündüğümüz Trendyol yetkilileri okur birazcık o aşırı araç kullanan şöförleri eğitime tabi tutarlar .

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu