BEYLİKDÜZÜ

Beylikdüzü İlçesine Bir Hastaneyi Dahi Çok Gördüler

Abone Ol  

Beylikdüzü Devlet Hastanesi, Çapa’nın bazı birimlerinin burya gelmesiyle farklı bölgede hizmet vereceği idea ediliyor . Ak parti Hükümeti Beylikdüzü İlçesi Türkiye’nin ilk şehirleşmeye başladığı bölgelerin başında gelmesine rağmen her zaman üvey evlat hizmeti görmüştür ve görmeye devam etmektedir. Metro, Hastane, Yollar, Kavşaklar hep yerel Belediyeler tarafından yapılmıştır. İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde bulunan bir kamu hastanesidir. Hastane, 2010 yılında hizmete açılmıştır.

Beylikdüzü Devlet Hastanesi, birçok farklı branşta hizmet vermektedir. Acil servis, dahiliye, kardiyoloji, göğüs hastalıkları, ortopedi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum gibi alanlarda uzman doktorlar bulunmaktadır. Ayrıca radyoloji, laboratuvar, nükleer tıp ve diğer görüntüleme hizmetleri de mevcuttur.

Hastane, modern tıbbi cihazlarla donatılmıştır ve hasta memnuniyetine önem vermektedir. Aynı zamanda, Türkiye’deki diğer kamu hastaneleri gibi, uygun fiyatlarla kaliteli sağlık hizmeti sunmaktadır.

Hastanenin iletişim bilgileri şöyledir:

Adres: Adnan Kahveci Mahallesi, Beylikdüzü Caddesi, No:3, 34520 Beylikdüzü/İstanbul

Telefon: 0 212 867 15 00

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu