MEKAN & RESTORAN

Kavaklı Et Döner Beylikdüzü

Kavaklı Et Döner Beylikdüzü Kavaklı Mahallesinde Bulunan Kavaklı Et Döner Bölgenin En Kaliteli Döner Ustası Tarafından Özenle Hazırlanarak Müşterilerin Hizmetine sunuluyor Sizlerde Bu Et Dönerin Tadına bakmanızı tavsiye ederiz.

Beylikdüzü kavakli et döner2021 12 10 23.39.50
Kavaklı Et Döner Beylikdüzü

Kavaklı Et Döner Beylikdüzü Kavaklı Et Döner Etin ustası tarafından hazırlanan dönerin tadına bir bakan bir daha istiyor kısacası alışkanlık yapan bir döner diyebileceğimiz bir yer etleri özenle seçilerek hijyenik ortamlarda hazırlanan döner bölge halkı tarafından çok tercih edildiği için erken saatlerde bitiyor.

Pazar Günü : Kapalı İletişim: 0535 405 30 30

Adres:Kavaklı, İstanbul Cd. No:55, Beylikdüzü /İstanbul

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Lütfen sitemizde reklamlara izin verin

Değerli okurumuz, Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda beynet.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.