BEYLİKDÜZÜ

Beylikdüzü MHP 2023 Adım Adım Hazırlanıyor.

Abone Ol  

Beylikdüzü Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ahmet Ali Aydın nezdinde, Beylikdüzü İlçe Başkanlığı olarak ADIM ADIM 2023 programı kapsamında Yakuplu Marina’da Kahvaltı Programı Düzenlendi.

Beylikdüzü Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı davetine Genel Başkan Yardımcısı Sn. Feti Yıldız, Genel Başkan Yardımcısı Sn. İsmail Faruk Aksu ,Bölge Milletvekili Sn. Arzu Erdem,  Bölge Milletvekili Sn. Hayati Arkaz  ,MYK Üyeleri, İstanbul İl Başkanlığı Yönetiminde ,3.Bölge MHP İlçe Başkanları , Beylikdüzü STK Başkan ve yöneticileri Beylikdüzü Sanayici ve iş insanları ,Beylikdüzü Mahalle Muhtarları.

Beylikdüzü’nün güzide Basın Mensupları TYBB Genel Başkanı Nezir Karayün başta olmak üzere TYBB Genel Sekreteri Esma Bulut, Tekin Haber Gazetesi Sahibi Ahmet Tekin, Yörem Gazetesi İmtiyaz Sahibi Aytül Özyıldırım ile Yazı İşleri Müdürü Murat Özyıldırım, Aktüel TV Genel Yayın Yönetmeni Osman İslam ve Lonca Medya Ajans İmtiyaz Sahibi Durbey Dura, Beynet.com haber sitesi imtiyaz sahibi Kadir Özel katıldılar , Adım Adım 2023 Seçimlerine emin adımlarla ilerleyen Cumhur ittifakı seçimlerden başarıyla çıkacaklarına inanmışlar.

263648604 10159999216663322 8631349251178340695 n
Beylikdüzü MHP Adım Adım 2023 Seçimleri

Bölge Milletvekili Sn. Arzu Erdem, çok ateşli bir konuşma yaptı birlik beraberlik , duygusunun eksik olduğu zillet ittifakı pkk iş tuttuğu sürece siyaseten silincektir dedi. Daha adayı olmayan bir ittifak seçim istemekten başka bir proje üretemeyen kısır döngülerle iktidarı suçlayan bir tavırdan başka yaptıkları bir iş yok dedi.

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu