GÜNDEM

Bülent Arınç’ın İmamoğlu Hakkında Neler dedi ?

Bülent Arınç’ Üzerine düşmeyen vazifelere balıklamayı atlaması seven bir siyasetçi işte bir konu daha gazetecilerin Uzattığı mikrofona konuşup gündem olmaya çalışan Bülent Arınç, bu defa da İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne kayyım atanacağı yönündeki saçma sapan iddiaların üstüne balıklama atladı.

Bülent Arınç Kesin bir dille yalanlanan söz konusu iddiayı temel alıp senaryolar yazan Arınç, İBB’ye yönelik teftiş ve davaların Ekrem İmamoğlu‘nu daha da güçlendireceğini iddia ederek, “Bu şekilde giderse Ekrem Bey yüzde 50 ile gelir” görüşünü ileri sürdü.

Uzatılan her mikrofona konuşup gündem olmaya çalışan Bülent Arınç, bu defa da İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne kayyım atanacağı yönündeki saçma sapan iddiaların üstüne balıklama atladı. Kesin bir dille yalanlanan söz konusu iddiayı temel alıp senaryolar yazan Arınç, İBB’ye yönelik teftiş ve davaların Ekrem İmamoğlu’nu daha da güçlendireceğini iddia etti.

ibb baskani ekrem imamoglu
Bülent Arınç'ın İmamoğlu Hakkında Neler dedi ? 3

İçişleri Bakanlığı, geçtiğimiz günlerde İBB’ye bağlı kuruluşlar ve şirketlerinde işbaşı yaptırılan personelin arasında terör örgütleri ile iltisaklı kişilerin olduğunu açıklamıştı. Bu doğrultuda belediyeye yönelik özel teftiş başlatılmıştı. Daha sonra ise İBB’de çalışan bazı PKK bağlantılı şahısların, DİAYDER isimli dernek üzerinden terör örgütüne kaynak aktardığı iddia edilmişti.

“Bu şekilde giderse Ekrem Bey yüzde 50 ile gelir”

İsmail Saymaz’ın konuyla ilgili sorularını cevaplayan Arınç, “Yapılmak istenen şeyin hiçbir anlamı yok. Süleyman Soylu’yu yanlış bulduğumu ifade etmeliyim. Sayın Cumhurbaşkanımızın da bu gelişmelerden ne çıkabileceğini, çok iyi bir hesap adamı olduğu için bilmesini isterim. 

Bu şekliyle giderse, Ekrem Bey önümüzdeki seçim İstanbul’a belediye başkanı olmak isterse hiçbir şey yapmasına gerek kalmadan, emin olun yüzde 50’nin üstünde gelir. Kayyum da atasalar, dedikodularla onu yıprattıklarını da zannetseler, yıpranmaz, daha da güçlenir. Partisini de kendisini de güçlendirir” dedi.

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Lütfen sitemizde reklamlara izin verin

Değerli okurumuz, Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda beynet.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.