KADIN

Büyük Bedenli Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Modanın sınırı yoktur, güzelliğinde ölçüsü.. Bugünkü yazımda büyük bedenli kadınların nasıl giyinince zayıf olacağı ve nasıl elbise giyinmeleri gerektiği konusu üzerinde duracağım.

Büyük bedenli kişiler, hem kendilerine yakışan hem de bedenlerine uygun kıyafet bulmakta zorlanırlar. Çoğunlukla büyük beden modasının kendini sıkça tekrar ettiği düşünülür. Büyük bedenli kadınlar, hem şık hem de zarif görünmek için çabalarlar. Bu nedenle büyük beden kıyafet giyen kişilerin kendilerine yakışanı seçerken çeşitli noktalara da değinmeleri gerekiyor;

 Büyük bedenler nelere dikkat etmeli?

Büyük bedenlerin dikkat etmesi gereken en önemli şey; renk ve desen detayıdır.Bazı renkler ve desenler,kişiyi olduğundan daha zayıf ya da kilolu gösterebilir. Böylelikle renklerin desen ve tonuna ayrıca dikkat edilmelidir.

Daha Zayıf Gösteren Renkler…

Daha zayıf gösteren renkler; siyah, kahverengi, kırmızı, yeşil, sarı, pembe, açık mavi ve lacivert tonlarıdır.Bu tonlar hem zayıf hem de güçlü bir görüntü sağla

Desenler konusunda ise çizgili parçaları kullanın. Çizgiler için yatay yerine dikey çizgilileri seçin. Çünkü dikey çizgiler hem daha uzun gösterir hem de bel kalınlığını gizlemek konusunda etkili olur.Bir diğer öneri ise desenlerde karmaşık motifler yerine net motifler seçmeniz gerekir. Çünkü karmaşık desenler kilo kamufle etmede yararlı olmaz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı