TATİL GEZİ

Camdaki Kız Koroğlu Oteli Çiftliği Nerede?

Camdaki Kız dizisinde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Camdaki Kız Koroğlu oteli çiftliği nerede? Hangi şehirde?

Camdaki Kız Aşağıda otelin tam adresini verdik. Candaki Kız dizisi Perşembe akşamları izleyiciyle buluşuyor. Dizinin yayınlanan 2. Bölümünde aileler tanışmak için Sedat’ın ailesinin otelinde buluşmaya karar veriyorlar. Koroğlu oteli çiftliği de eşsiz doğasıyla çok merak edildi ve araştırıldı. Camdaki Kız dizisinde eşsiz doğası ile dikkatleri çeken Koroğlu çiftliği oteli herkesin dikkatlerini çekti. Kemer Country Otel İstanbul tam olarak otelin ismi. 

Camdaki Kız
Camdaki Kız Koroğlu oteli çiftliği nerede? 

Şehrin kalabalığından uzak sakin ve dingin havasıyla çok ilgi topladı. Koroğlu çiftliğinin görselliği izleyen herkesin ilgisini çekti. Özellikle son zamanlarda kalabalıktan sıkılmış insanlar olarak herkes oralarda olmak istedi. Biz de sizler için araştırdık. Netleştiği anda haberimizde yer alacak. Camdaki Kız çiftlik nerede? Otel nerede? İstanbul’un dışında Anadolu Yakasında Sarıyer ya da Beykoz çıkışlarında.

ydgc oXZE
Camdaki Kız Koroğlu Oteli Çiftliği Nerede? 4

Camdaki Kız dizisiyle ilgili merak ettiğiniz her şeyi yorum kısmında sorabilirsiniz.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız, başarılı oyuncu kadrosuyla da göz dolduruyor.

Nalan karakterini Burcu Biricik’in canlandırdığı Camdaki Kız’da; Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç,  Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek yer alıyor. Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu’nun kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini ise Nadim Güç üstleniyor.

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Lütfen sitemizde reklamlara izin verin

Değerli okurumuz, Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda beynet.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.