KADIN

Carousel’de “Beauty Talks”Rüzgarı Esti

Alışverişin ve eğlencenin keyifli adresi Carousel AVM, Beauty Talks etkinliklerine ev sahipliği yaptı. Türkiye’nin en ünlü makeup artistlerinden Hamiyet Akpınar ve ünlü influencer Ümit Karalar Gökmen, Carousel Sahne’de takipçileriyle buluştu.

“Yeniden Keşfet” mottosuyla misafirlerini ağırlayan Carousel AVM’de Aralık ayı etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Beauty Talks etkinliklerine ev sahipliği yapan Carousel, Türkiye’nin en ünlü makeup artistlerinden Hamiyet Akpınar ve ünlü influencer Ümit Karalar Gökmen’i Carousel Sahne’de ağırladı.

Hamiyet Akpınar, fark yaratan makyaj sırlarını, makyaj malzemesi seçiminde dikkat edilmesi gerekenleri ve popüler bakım ritüellerini izleyenlerle paylaşırken, Ümit Karalar Gökmen ise konuğu olan sosyal medya fenomeni Lale Onuk ile eşsiz bir sohbete imza attı. Sohbet havasında geçen söyleşilerde, kış ayı stil önerilerinden trend aksesuarlara, güzellik sırlarından bakım önerilerine kadar birçok konu konuşuldu.

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Lütfen sitemizde reklamlara izin verin

Değerli okurumuz, Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda beynet.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.