TATİL GEZİ

Çıtır Künefe Beylikdüzü Beykent’de

Abone Ol  

Beylikdüzü Beykent İstanbul Caddesi üzerinde açılan Çıtır Künefe ve Katmer salonu Ağız tadıyla Künefe Yemek isteyenleri Beylikdüzü’ne davet ediyoruz .

Çıtır Künefe “Anadolu Fırat Grubu olarak, Anadolu’nun baş döndüren lezzetlerini kendi özel, seçkin tariflerimiz ve yüzyılları aşarak yaşamaya devam eden lezzet miraslarımız ile harmanlayarak, en iyi ürün en iyi lezzet manifestosu ile yola çıktığımız Çıtır Künefe markamızda sizleri Anadolu samimiyeti, lezzeti ve içtenliği ile ağırlıyoruz.

Gerek mağazamızda, gerek paket siparişlerinizde vede özel davet-organizasyonlarınızda seçkin, kaliteli malzemelerden ödün vermeden, lezzet sırları ile hazırladığımız tatlılarımız ile, size hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Bizi sosyal medyadan takip edin, keyifli fırsat ve yeniliklerimizi kaçırmayın. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Düğün ve Davetler, Ev Davetleri, Künefe Partileri,”

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu