KADIN

Dizide gördükleri takıların peşine düşüyorlar

Televizyon dizilerinin sevilen isimlerinin taktığı takılar büyük ilgi görüyor. Takının bir anlık görülmesi bile kadın izleyiciler tarafından peşine düşülmesi için yeterli olurken bazı takılar yok satıyor.

Dizide Gördükleri Takıları ve Yurt dışında yayınlanan Türk dizileri nedeniyle dünyanın dört bir yanından birçok kadın da takıların izinden Türkiye’ye ulaşıyor.

Dizilerin takı sponsoru

Birçok diziye sponsor olduklarını belirten Sofia’s Zoo’nun kurucuları Burcu Eğriçayır ve Çiğdem Türkmen “Dizilerde tasarladığımız takılar kullanılıyor. Reyting rekorları kıran birçok dizinin takı sponsorluğunu üstlendik. Ayrıca sayısız ünlü isim de Sofia’s ışıltısını tercih ediyor. Dizilerde ve sosyal medyada ünlü isimler taktığı takılar büyük ilgi görüyor. Takının bir anlık görülmesi bile peşine düşülmesi için yeterli oluyor” ifadelerini kullandılar.

İngiltere’den arıyorlar

Türk dizilerinin dünyanın dört bir yanında yayınlanması nedeniyle Sofia’s Zoo’ya yurt dışında da müşteriler büyük ilgi gösteriyor. Orta Doğu ülkelerinin yanı sıra İngiltere’den  İtalya’ya birçok ülkeden kadın, takıları satın almak istiyor. Biri yurt dışında olmak üzere 18 adet satış noktası bulunan Sofia’s Zoo’nun ürünlerine www.sofiaszoo.com adresi üzerinden de ulaşılabiliyor.

Işıl ışıl ürünler

Sofia’s Zoo ürünleri hakkında da bilgi veren ikili şunları söyledi:  “Farklı ışıl ışıl tasarımlar seviyoruz. Tek küpe taktığında bile yeteri kadar ışık saçsın kişiye kendini iyi hissettirsin istiyoruz. O yüzden ışıltılı taşlar olmazsa olmazımız. Sağlık açısından da kullanılan malzemelerin tümünün insan sağlığına uygun kriterlerde olmasına oldukça dikkat ediyoruz. Bir de hafif olması en önemli kriterimiz taşırken rahatsızlık vermeyecek takılar olsun istiyoruz.”

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Lütfen sitemizde reklamlara izin verin

Değerli okurumuz, Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda beynet.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.