TEKNOLOJİ

Evin yeni yardımcısı: POLTI MOPPY

İtalyan buharlı temizlik gurusu POLTI ailesinin en yeni üyesi MOPPY ile deterjan kullanmadan, buharın hijyenik etkisiyle hem zeminleri hem de dikey yüzeyleri hızlıca dezenfekte edebilirsiniz. Tek geçişte pratik temizlik deneyiminin tadını çıkarmanızı sağlayan MOPPY, hafif ve kullanımı kolay bir paspasın sadeliği ile bir buhar makinesini harmanlamayı başaran bir teknolojiyle tasarlanmış.

1978 yılında Franco Polti tarafından kurulan POLTI İTALYA, buharlı temizlik makinesi ile bir devrim yaratarak ilk deterjansız temizliği keşfeden firma. Türkiye’deki temsilciliğini Nice Teknoloji’nin yürüttüğü, buhar kazanlı ütüler, esspresso makinaları, ütü masaları, elektrik süpürgeleri ve sanayi tipi vakumlu – buharlı makinaları ile sektöründe lider konumda olan markanın en yeni üyesi MOPPY, her köşeye ulaşan ve tüm engellerin etrafında dolaşarak temizlemeyi başaran bir yardımcı. Hafif ve kullanışlı kablosuz paspasını aşırı buhara maruz bırakmak ve sterilize etmek için bir yükleme tabanından oluşan MOPPY, yüksek sıcaklıktaki buharla her yüzeyi temizler ve dezenfekte eder. Sıcak buharla yıkanmış bez, deterjan kullanmadan her türlü yüzeyi derinlemesine temizler. Mikrop ve bakterilerin% 99,9’unu ortadan kaldırır.

Deterjan kullanmadan en sağlıklı ve doğal şekilde temizlediği için kapılar, duvarlar, fayanslar gibi her türlü zemin ve dikey yüzeylerde kullanım için uygundur.

Temizlerken leke bırakmaz, 10 saniyede kullanıma hazır hale gelir. Elektrostatik bezlerle toz yakalar ve hapseder.

İtalyan üretimi olan MOPPY, herkesin kullanımı için en pratik ve hızlı bir çözümdür, çünkü buharın hijyenik etkisini hafif ve kullanımı kolay bir paspasın sadeliği ile birleştirir. Bunun yanı sıra temizleme kovası ve paspası gibi diğer temizleme yöntemlerinin gerektireceği temizlik gereçlerinden de sizi kurtarmış olur.

MOPPY’NİN ÖNE ÇIKAN DETAYLARI

  • 0.7 litre su tankı, sınırsız çalışma süresi
  • Teleskopik borulu kablosuz buharlı paspas
  • Büyük temizleme yüzeyine sahip başlık: 39×9 cm
  • 4 Aksesuar dahildir: 2 adet yıkanabilir mikrofiber bez + 2 elektrostatik toz alıcı bez
  • Ürün fiyatı: 1.499,00 TL.

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu