GÜNDEM

Güzel; Asrın Lideri İle Mazlumların Umudu Olacağız

Büyükçekmece’nin köklü aile ve esnaflarından Ak Parti gençlik kollarından, ana kademeye kadar partisine hizmet etmiş olan genç iş adamı Serdal Güzel A. Adayı oldu.

AK Parti Büyükçekmece ilçe yönetim kurulu üyesi olan ve birçok farklı alanlarda görev alan genç iş adamı Serdal Güzel İstanbul 3.Bölge Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı. Genç iş adamı, geçmiş yıllarda gençlik kolları bünyesinde de farklı kademelerde görev almış, Partisinin bayrağını taşımaktan her zaman gurur duyduğunu söyleyen Güzel, Partimi ve yaşadığım ilçem Büyükçekmece’yi Ankara’da temsil etmek istiyorum dedi.

“Gençlik Kollarından Ana Kademeye”

Ak parti İstanbul 3. Bölgeden Milletvekili aday adayı olduğunu açıklayan ve aynı zamanda Büyükçekmece Genç Girişimci İş adamları Derneği yönetim kurulu üyesi olan Serdal Güzel; Partisinden milletvekilliği aday adaylığını açıklarken, yaptığı açıklamasında “çocukluğumda başlayan Ak parti sevdamı, gençlik kolları, ana kademe ve birçok alanda hizmet ederek devam ettirdim.

AK PARTI SECIM
Güzel; Asrın Lideri İle Mazlumların Umudu Olacağız 3

Şimdi ise Milletvekilliği ile taçlandırmak istiyorum. Ben özellikle teşkilat disiplinine ve emeğin kutsallığına çok önem veren bir kişiyim. Refah kökenli bir ailenin mensubuyum, böylesine önemli bir göreve talip olmak için aile fertlerimle gerekli istişareleri yaparak çıktığımız bu yolda ailemin ’de tam desteğini aldım. Öncelikle Rabbimden muvaffakiyetler diliyor, parti büyüklerimin de desteklerini bekliyorum.

 “Büyük Liderin Takipçisi Büyük Olur”

Milletvekilliği aday adaylığı başvurumuzu yaparken, toplumsal hassasiyetleri, asrın felaketi olan ve binlerce insanımızı kaybettiğimiz deprem ve birçok şehrimizde yaşanan sel ve benzeri felaketlerden dolayı gösterişten uzak bir başvuru yaptık. Biz siyaseti her zaman topluma faydalı olmak için yapılması gerektiğine inanan birisi olarak, Çıktığımız bu yolda birçok kardeşimizin ve büyüklerimizin desteği bizi onu re etti. Çocukluk yıllarımdan bu yana bayrağını gururla taşıdığım partimi elbette Ankara’da temsil etmek isterim. Bizim yolumuz Mazlum coğrafyaların umudu, Türk milletinin ve İslam aleminin geleceği olan Dünya lideri Recep Tayip Erdoğan’ın yoludur, bundan sonra öyle olacaktır dedi.

“Serdal Güzel Kimdir?”

1987 İstanbul Büyükçekmece doğumlu, Aslen Malatyalı olup, İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunu, İngiltere’de bulunan Regent School’da oryantasyon eğitimini tamamladı. Uluslararası eğitim ve üst düzey yabancı dil biliyor. AK Parti Gençlik Kollarından ana kademeye kadar birçok alanda aktif görevler yaptı. Büyükçekmece Genç Girişimci İş adamları Derneği Yönetim Kurulu üyesi.

Haber: Nezir KARAYÜN

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Lütfen sitemizde reklamlara izin verin

Değerli okurumuz, Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda beynet.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.