BEYLİKDÜZÜ

Halil İbrahim Türkgenç Sevenleriyle İftarda Buluştu

Beylikdüzü Karadenizliler Derneği (BEYKARDER) Başkanı ve Euro Moda Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Türkgenç Sevenlerine verdiği iftarla spor, siyaset ve iş dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getirerek eski günleri yad etmiş oldu.

Euro Moda Merkez Binası’nda verilen iftardan önce Kuran-ı Kerim Tilaveti ve dualar okunurken Türkgenç iftarda kalabalık bir topluluğu sofrasında misafir etti.

Geniş bir katılıma sahne olan iftar sonrası Türkgenç misafirlerine çay ikramında bulunurken ikramlar eşliğinde de sohbet edildi.

Türkgenç iftarın ardından yaptığı konuşmada iftarlarına icabet eden bütün misafirlerine ayrı ayrı teşekkür etti.

halil ibrahim turkgenc
Halil İbrahim Türkgenç Sevenleriyle İftarda Buluştu 3

BAĞDAT’TAN SELAMLAMA KONUŞMASI

İftar yemeğinde hazır bulunan AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkan Vekili Osman Bağdat da tutulan oruçların Allah katında kabul edilmesini dileyerek geceye programı nedeniyle katılamayan ilçe başkanı Mustafa Günaydın’ın selamlarını paylaştı.

Haber: İskender KORDU

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Lütfen sitemizde reklamlara izin verin

Değerli okurumuz, Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda beynet.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.