GÜNDEM

Halis Kahriman; Neden Deva Partisindeyim Dedi

Deva Partisi Esenyurt Kurucu İlçe Başkanı Halis Kahriman, düzenlenen bir programda basın mensupları ile bir araya geldi.Türkiye’nin  son yirmi yılın en kötü dönemini yaşadığını, DEVA Partisi’nin umudun, geleceğin ve aydınlığın partisi olduğunu söyleyen Kahriman şu ifadeleri kullandı;

“ Adalet, hukuk konusunda dipteyiz. Ekonomimiz çok kötü. İktidar vatandaşlarının dertleriyle değil, bir avuç mutlu azınlığın dertleriyle dertleniyor. Ülkenin en zengin yüzde 10’nu milli gelirin yüzde 81’ini alıyor.

Yüzde 90’ını ise yüzde 19’unu. Ülkemizde gelir dağılımı farkı gittikçe açılıyor. Yoksullaşma ve yoksunluk büyüyor. Yardım almaksızın hayatını geçindiremeyen aile sayısı büyüyor. Gençlerimiz umudunu yitiriyor. İşsizlik büyüyor. Gelecekle ilgili karamsarlığımız artıyor. Bu böyle gitmez, gidemez, gitmemeli”

Halkımızın yeni DEVA’ ya Yeni Bir Umuda İhtiyacı Var

Ülkemizde vatandaşlarda bugün ve geleceğe yönelik karamsarlık meydana geldiğini ve insanların arayış içinde olduklarını söyleyen Halis Kahriman, “Ülkemizin bu karamsar günlerinde, umutsuzluk günlerinde halkımızın yeni bir DEVA’ ya ihtiyacı, yeni bir umuda ihtiyacı var. Bunun için yola çıktık.

172737100 4258692280827822 7967978208830376936 n
Halis Kahriman; Neden Deva Partisindeyim Dedi 3

Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan, Türkiye’nin ve Ak Parti’nin en iyi döneminde ekonominin başındaydı. Başarı hikâyesi olan bir genel başkanımız ve kadrolarımız var. Yeniden ve yeni bir zihniyetle, yeni bir partiyle, yeni kadrolarla eskisinden daha iyi bir Türkiye’yi kurabiliriz. Bunun koşulları var. Hukuku, adaleti, demokrasiyi yeniden inşa edebilir, insanlarımızın hak ettiği bir demokratik sistemi yeniden kurabiliriz. Bunun için inancımız ve umudumuz var” dedi.

 Türkiye’ye karşı sorumluluğum ve borcum var

DEVA Partisi’ nin umudun, geleceğin ve aydınlığın partisi olduğunu sözlerine ekleyen Kahriman şunları söyledi

“Alaca karanlık aynı zamanda aydınlığa en yakın olan zamandır biliyorsunuz. Türkiye’nin dinamiklerine, DEVA Partisi’nin Genel Başkanı Sayın Ali Babacan’a ve kadrolara güvenmesem siyasete girmezdim. Kazandıklarımla rahat bir hayat sürebilir ve hiçbir riske girmeden yoluma devam edebilirdim.

Ancak Türkiye’ye karşı sorumluluğum ve borcum var. Konforlu bir yaşamın içine çekilerek, sessiz kalamaz ve vicdanıma hesap veremezdim. Her Türkiye vatandaşı gibi sorumluluk almam lazımdı ve kendime en yakın gördüğüm yerde siyasete girerek, ülkeme ve yaşadığım kente karşı görevimi yerine getirmeliydim. Yeni demokratik bir Türkiye’nin ekonomik olarak sorunlarını çözmüş ve büyümüş bir Türkiye’nin, umudu büyütmüş bir Türkiye’nin kuruluşunda yüreğimi, aklımı ve emeğimi ortaya koymak için üzerime düşen sorumluluğu üstlendim.”

DEVA Partisinin Kapıları Herkese Açık

Esenyurt Kurucu İlçe Başkanı Halis Kahriman, DEVA Partisi’nin en dinamik, en güçlü, en büyük, en katılımcı, en örnek ilçesini oluşturmak için yol arkadaşlarıyla birlikte yola çıktığını bugünün tüm olumsuzluklardan ve eski siyaset yaklaşımından, yapılarından rahatsız olan herkesi DEVA Partisi’ nde siyaset yapmaya davet ettiğini ve Partisinin kapılarının her kademesinde emek katmaya hazır olan herkese açık olduğunu ifade etti.

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Lütfen sitemizde reklamlara izin verin

Değerli okurumuz, Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda beynet.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.