GÜNDEM

İmamoğlu ve Yavaş’a Kapılar kapatıldı.

Faik Öztrak dan Çarpıcı Açıklamalar geldi Bizim adayımız ne İmamoğlu ne Yavaş’tır Bizim parti olarak Cumhurbaşkanı adayım Kılıçdaroğlu‘dur.

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, katıldığı canlı yayında, 2023 yılında yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Kemal Kılıçdaroğlu’nun aday olmasını istediğini söyledi.

İktidar her fırsatta cumhurbaşkanlığı seçimlerinin zamanında, 2023 yılında yapılacağını açıklamasına rağmen muhalefet partileri erken seçim taleplerini sürdürüyor. Katıldığı bir canlı yayında seçime ilişkin değerlendirmelerde bulunan CHP Sözcüsü Faik Öztrak, gönlünden geçen adayı açıkladı.

kilicdaroglu imamoglu ve yavasa kapilari kapatti
İmamoğlu ve Yavaş'a Kapılar kapatıldı. 3

“KILIÇDAROĞLU’NUN ADAY OLMASINI İSTERİM”

KRT TV canlı yayınında konuşan Öztrak, “Bana sorarsanız ben kendi genel başkanımı orada görmek isterim. Parti Sözcüsü olarak konuşmuyorum, sadece Faik Öztrak olarak ben orada genel başkanımı görmek isterim” diye konuştu.

KILIÇDAROĞLU BELEDİYE BAŞKANLARINA KAPIYI KAPATMIŞTI.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Belediyeleri kaybedemeyiz” diyerek adaylık için adı geçen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş’a kapıyı kapatmıştı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ise, katıldığı bir törende, adaylık için İmamoğlu’nu işaret ederek, “Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde lazımsınız.” demişti.

Kılıçdaroğlu’nun son zamanlarda yaptığı gaflar ve gündeme getirdiği asılsız iddialar, kendisine parti içerisinden ‘bir operasyon çekildiğini’ gündeme getirmişti.

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Lütfen sitemizde reklamlara izin verin

Değerli okurumuz, Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda beynet.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.