BEYLİKDÜZÜ

İz Medya Yayın Hayatına Başladı

Abone Ol  

Gazeteciler Emrah ve Tolga Öztürk tarafından kurulan İz Medya Ajans, yapılan açılış töreniyle faaliyete geçti. Açılış kurdelasını Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı Dilaver Sargın, CHP Beylikdüzü İlçe  Başkanı Av. T.Taşkın Özer, İGD Başkanı Mehmet Mert, TYBB Genel Başkanı Nezir Karayün, Ajansın ortakları Emrah ve Tolga Öztürk birlikte kesti.

İz Medya Törene Beylikdüzü Belediyesi AK ve CHP li Meclis üyeleri, gazeteciler, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık yapmış olduğu konuşmada  “ İki gazeteci arkadaşımız Tolga ve Emrah Öztürk’ ü yıllardır tanıyorum. Daima doğruyu yazan arkadaşlarımın bundan sonra da aynı şekilde çizgilerinden şaşmadan faaliyet göstereceklerine inanıyor, İz Medya Ajans’ın basınımıza ilçemize ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. “dedi.

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu