KADIN

Jennifer Garner kızlarıyla tatilde

Dünyaca ünlü oyuncu Jennifer Garner, önceki gün kızları Violet ve Seraphina ile birlikte Malibu’da görüntülendi. Garner çocuklarıyla deniz ve güneşin tadını çıkarırken maske takmayı da ihmal etmedi.

Jennifer Garner Ünlü oyuncu Jennifer Garner, tatilin tadını çıkarmaya devam ediyor. 48 yaşındaki oyuncu, kızları Violet ve Seraphina ile Malibu’daki plajda keyifli vakit geçirdi.

Garner’ın corona virüse karşı plajda maskeli önlem alması da dikkat çekti. 14 yaşındaki Violet ve 11 yaşındaki Seraphina koşup oynarken, ünlü oyuncu kumların üzerinde güneşlendi.

Etraftakilerin kendisini fark etmediği ünlü oyuncu, plajda telefonuyla oyalandı. Jennifer Garner, üç çocuğunun babası Ben Affleck’ten 10 yıllık evliliğin ardından 2017 yılında boşanmıştı. Çift, çocukları için sık sık bir araya gelmeye devam ediyor.

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Lütfen sitemizde reklamlara izin verin

Değerli okurumuz, Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda beynet.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.