GÜNDEM

Kazanan Siz Olmak İstemez Misiniz!

Abone Ol  

Günümüzde insanlar artık kendileriyle ve müşterileriyle arasında duygusal bağ kurmak istiyorlar. Sezgisel olarak biliyorlar ki duygusal bağ daha üst seviye bir ilişki anlamına geliyor; bu da daha uzun süre kalan, daha çok harcayan ve değerinizi diğerlerine tavsiye eden daha değerli müşteri ve insan ilişkisi demek oluyor.

Kazanan Ödüllü marka danışmanı Roberto Murat Özdemir, iş hayatında ve normal yaşamda duyguların ve bununla orantılı olan başarının önemini haberimizde açıkladı.

Gerek iş hayatında gerek sosyal yaşantıda başarılı insanları aynalama, onların hayat hikayelerini dinleme ve bu hikayelerden doğru ana fikre ulaşmak, hedefi belirlemek ve bu hedefe inanarak başarıya ulaşmak çok önemli. Bunun yanında fiziksel ortamlarda uygulamalı tecrübe de çok önemli. Bunları başarabildiğiniz zaman iş hayatınızda ve sosyal hayatınızda kaybeden siz olmayacaksınız. Günümüzde insanlar arasında duygusal bağ en etkili yöntem olmaya başladı. Hedefinize, adım adım yaklaşırken başarılı insan ilişkileri en büyük yardımcınız.

Hem fiziksel hem duygusal bağlarınızı güçlü kılmak… Bu işin şifresi bu! Bu şifreyi çözerseniz kârlı olan siz olacaksınız. Her şeyden önce bunları başaracağınıza tüm benliğinizle inanıp kendinize güvenmeniz gerek. İnsanların hayat hikayelerinden kendinize anlam katabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızda müşterilerinizin hayat hikayesini dinlemeniz ve o doğrultuda ilerlemeniz sizi öne çekecektir. Tüm bunları uyguladığınız takdirde artık her şey sizin için daha kolay!

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu