BEYLİKDÜZÜ

Marmara Mahallesi Sokakları Tır Parkı Haline Geldi

Ambarlı Limanının bölgeye getirisinden çok zararı var bölgede her yer tır parkı haline gelmiş durumda düne kadar yakuplu mahallesi ara sokakları tır park edenlerden geçilme iken şimdi Marmara mahallesine doğur doldu taştı her sokakta terk edilmiş boş duran tırları görmekteyiz.

Gece vakti araçların göremediği ışıksız vaziyette duran tırlara arkadan çarparak kazaya neden olmaları içten bile değil Beylikdüzü belediyesi zabıta ekibini göreve davet ediyoruz bu tırların park edilmesine müsade vermeyelim.

Ölümlü kaza yapılırsa bunun sorumlusu belediye çalışanı görevini yapmayan kim ise o olacaktır ayrıca Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık’ta sorumludur. Kamuoyuna duyurulur.

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Lütfen sitemizde reklamlara izin verin

Değerli okurumuz, Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda beynet.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.