MAGAZİN

Melis Sezen’in Altın Kelebek’te taktığı kolyenin fiyatı dudak uçuklattı.

Sadakatsiz dizisi ile tanıdığımız ve dizinin başrol oyuncusu Melis Sezen, dün akşam 47’incisi düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’ne katıldı. Beyaz derin göğüs dekolteli bir elbise giyen oyuncunun taktığı kolyenin değeri ortaya çıktı.

Melis Sezen’in Taktığı o kolye sadece fiyatıyla mı çok konuşuldu hayır çok özel bir tasarım olmasıyla çok az sayıda özel üretim yapıldığı düşünülüyor.

pp 4833
Melis Sezen'in Altın Kelebek'te taktığı kolyenin fiyatı dudak uçuklattı. 2

EVET İŞTE O KOLYENİN FİYATI 34 MİLYON 256 BİN TL

Herkes Melis Sezen‘in göğüs dekoltesine dikkat çekerken oyuncunun taktığı mücevher kolyenin 34 milyon 256 bin TL değerinde olduğu öğrenildi. Sezen’in taktığı mücevheri daha önce de Lady Gaga ve Beyonce de kullanmıştı.

Melis Sezen Altın Kelebek Ödül Töreni o Zor Anları.

“TUTUYORUM ÇÜNKÜ ELİMDE”

Altın Kelebek Özel Jürisi tarafından, başarıları, yetenekleri ve duruşlarıyla gelecek vadeden oyuncular arasından seçilen ‘Pantene Yıldızı Parlayanlar’ kategorisini kazanan Melis Sezen, konuşmasında “Bunu tutuyorum çünkü elimde şu an. Çok heyecanlıyım, kusura bakmayın lütfen. Artık inmem lazım.” dedi.

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Lütfen sitemizde reklamlara izin verin

Değerli okurumuz, Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda beynet.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.