GÜNDEM

Milli Beka Hareketi Bölge Başkanı Faruk Özamaç Oldu

Abone Ol  

Türkiye’nin birlik ve beraberliğini korumak bekansını sağlamak amacıyla kurulan milli beka Hareketi’nin Karadeniz Bölge Başkanlığına milli duruşuyla tanınan Karadenizli iş insanı Faruk Özamaç atandı

KARADENİZLİ BAŞKAN

Milli Beka Hareketi’nde Karadeniz Bölge Başkanı belirlendi. Aslen Rize Ardeşenli olan ve Çarşamba’da doğan Faruk Özamaç, Milli Beka Hareketi Karadeniz Bölge Başkanı olarak atandı. Milli duruşu ve vatanseverliğiyle bilinen Faruk Özamaç’ın atama haberi Milli Beka Hareketi Genel Başkanı Murat Şahin tarafından duyuruldu. Genel Başkan Şahin, Karadeniz Bölge Başkanlığına atanan Özamaç’a yeni görevinde başarı diledi.

İLK ÖZEL GÜVENLİK ŞİRKETİNİ KURDU

1990’lı yıllarda Shadows Güvenlik Şirketi’ne ortak olarak Türkiye’de ilk özel güvenlik şirketinin kurulmasına öncülük eden ve halen NRT Danışmanlık ile Uluslararası JDLSA Group’ta üst düzey yöneticilik yapan Özamaç, şimdi doğup büyüdüğü topraklara Milli Beka Hareketi’nde hizmet etmeyi amaçlıyor. Özamaç, gayelerinin İslam’ın son kalesi ve sancağı olan Türkiye’nin ilelebet baki kalması için Karadeniz halkını bir ve diri tutmak olduğunu söyledi.

TÜRKİYE’NİN HEDEFLERİ İÇİN…

Türkiye’nin önemli süreçlerden geçtiğine işaret eden Özamaç, ‘’Biz Milli Beka Hareketi olarak vatanımız için milli bir çizgiye sahibiz. Bizler Türkiye sevdalıları olarak her daim devletimizin yanında, Türkiye düşmanlarının karşısındayız. Ülkemizin hedeflerine ulaşabilmesi için bir davaya baş koyduk. İnşallah Karadenizli hemşerilerimizle birlik ve beraberlik içinde ülkemizin bekası için çalışacağız’’ dedi.

HABER TURGUT BOZYEL

CARSAMBA GUNCEL

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu