EKONOMİ

Sakarya’da kasko sigortası ilk sırada

150 yılı aşkın köklü geçmişiyle müşterilerine hizmet veren Generali Sigorta, Sakarya’nın sigortacılık haritasını açıkladı.

Sakarya Generali Sigorta verilerine göre Sakarya’da sigorta hizmeti alanların %63’ü 40-65 yaş aralığındaki bireylerden oluşurken, genel yaş ortalaması 47 olarak istatistiklere yansıdı. Sakaryalıların en çok tercih ettiği sigortacılık ürün ve hizmetleri ise sırasıyla kasko sigortası, zorunlu deprem sigortası (DASK) ve trafik sigortası oldu.

Sakarya %42 ile kasko sigortası ilk sırada

Generali verilerine göre, Sakaryalıların en çok tercih ettiği sigortacılık ürün ve hizmeti %42’lik oranla kasko sigortası olurken, ikinci sırada %30 ile zorunlu deprem sigortası (DASK), üçüncü sırada ise %10’luk oranla konut sigortası yer aldı. Sakaryalıların sigortacılık ürünlerini alma yüzdelerine göz atıldığında, %28 kadın ve %72 erkek dağılımı istatistiklere yansıdı.

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Lütfen sitemizde reklamlara izin verin

Değerli okurumuz, Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda beynet.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.