BEYLİKDÜZÜ

Silivri, Otobüslerinin Tuzağına Düşmeyin

Özel halk otobüsü olarak hizmet veren İstanbul Silivri Hattında Çalışan otobüslere binerken dikkat ediniz şayet Beylikdüzü Haramidere’den kalkan otobüslere Tuyap veyahut Büyükçekmece kadar gideceksiniz sizden silivriye gitmiş kadar ücret alıyor. Geri iade almak için şayet otobüsün arka kapısından inmediyseniz istanbul kartınızı iade butonuna okutmadıysanız sizden tam tapına 35 tl alır ve sizde bunun farkında olmazsınız.

Bunu bu şekilde yaparak vadandaşlardan daha çok nasıl kandırarak para kazanırız kısa mesafe binen kişilerin durakların yanına konulmayıp aracın arka kapısına konulan iade cihazının orada olması tamamıyla bir soygunculuk yöntemi vatandaş arka kapıdan inemedi otobüs ful dolu orta kapıdan indi iade alamayacak bu durumda bunu bilmeyen bir çok vatandaş kartından düştükten sonra farkına varıyor o zaman iş işten. geçmiş oluyor.

İETT buna bir çara bulması gerekiyor bile bile vatandaşlardan fazla ücret almış oluyor.

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Lütfen sitemizde reklamlara izin verin

Değerli okurumuz, Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda beynet.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.