TEKNOLOJİ

Tomtom Go Navigasyon Yeniden Türkiye’de

Dünyadaki milyonlarca kullanıcısı ile 20 yılı aşkın süredir navigasyon teknolojisinde lider marka olan TomTom, Türk kullanıcılarla buluştu.

Tomtom Navigasyon ve harita teknolojisinde liderliği ile tanınan; iOS ve Android bazlı cihazlara uygulamalar üreten TomTom, 150’den fazla ülkede yaşattığı konforlu sürüş keyfini şimdi de Türkiye’deki kullanıcıları ile buluşturdu. 

TÜRKİYE PAZARI BİZİ HEYECANLANDIRIYOR

Türkiye’de yeni kullanıma sundukları mobil uygulama ile ilgili açıklama yapan TomTom Tüketici Ürünleri, Ürün ve Pazarlama Direktörü Tomas Cafferata “TomTom GO Navigasyon, gizlilik ilkesini merkeze alan ve inovatif özellikleriyle fark yaratan bir uygulamadır.Geliştirdiğimiz sürücü odaklı özellikler ve arayüz sayesinde kullanıcılar için navigasyon deneyimini en üst düzeye çıkarmak istiyoruz. 150’den fazla ülkede kullanılan uygulamamızı Türkiye’deki kullanıcılarla buluşturmaktan dolayı heyecanlıyız.” dedi.

MART 38913 GO Nav Turkey PR Creative Material 1 152239336
Tomtom Go Navigasyon Yeniden Türkiye’de 3

30 GÜNLÜK ÜCRETSİZ DENEME

Şirketin önemli ürünlerinden biri olan TomTom GO Navigasyon uygulaması, çevrim dışı haritalar sayesinde kullanıcılarına, internet bağlantısının olmadığı durumlarda bile,gerçek zamanlı trafik durumlarını aktarma özelliğini taşıyor. Ülkemizde de güvenli şekilde ve trafiğe takılmaksızın, zamandan kazanç sağlayarak sürüş keyfi yaşatacak olan TomTom GO Navigasyon, 30 günlük ücretsiz deneme sonrasında aylık ya da yıllık abonelik planları ile satın alınabilecek. 

İNTERNET BAĞLANTISI OLMADAN DA KULLANILABİLECEK

TomTom GO Navigasyon uygulamasını diğer navigasyon uygulamalarından ayıran en önemli özelliklerden biri Internet bağlantısı olmasa dahi, çevrim dışı haritalar sayesinde kaybolmadan veya internetten harcamadan ülkemizin en ücra köşelerine bile gidilmesine olanak sunması. TomTom aynı zamanda, trafik takip sistemi ile trafik sıkışıklıkları, yeni kapanan şeritler,aktif yol yapımları ve diğer trafik gecikmelerine dair erken uyarılarla sürücülere zamandan kazandırıyor. 

Gizlilik ilkesini kendisine prensip edinen TomTom GO Navigasyon inovatif içerikleri ve Premium navigasyon özellikleri ile fark yaratarak sürücülerin gitmek istedikleri yere daha güvenli ulaşmalarını sağlıyor. 

TomTom GO Navigasyon uygulaması Android için Google Play, iOS için ise App Store’dan indirilebilecek.

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Lütfen sitemizde reklamlara izin verin

Değerli okurumuz, Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda beynet.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.