OTOMOBİL

Toyota Corolla yeni güncel fiyat listesi

Abone Ol  

Toyota Corolla’da Cip krizi ve Doların Türk Lirası karşısında hayli değer kazanması sonrasında otomobil markaları teker teker fiyatlarını güncellemeye başladı. Bunlardan birisi de Japonya merkezli otomotiv devi olan Toyota fiyatlarda yüklü bir fiyat artışı yaptı. 

Toyota Corolla Şirket, en gözde modellerinden birisi olan Corolla’ya öyle bir zam yaptı ki küçük dilinizi yutabilirsiniz. O yüzden fiyat listesini okurken dikkatli olmanızda fayda var.

otomotiv
Toyota Corolla yeni güncel fiyat listesi 3

Toyota Corolla güncel fiyat listesi: Çıldırmışsınız!

Toyota Corolla çok değil bundan iki veya üç ay öncesine kadar 220.000 TL’lik giriş fiyatı ile alıcı buluyordu. Ancak TL’nin önlenemez değer kaybı, bu otomobilin de zamlar almasına sebep oldu. Ortaya çıkan yeni fiyat tablosuna göre sıfır Toyota Corolla sahibi olmak için ödememiz gereken en az bedel 254.300 TL oldu. Tabii ki de bu manuel şanzımanlı seçeceğinin fiyatı. Eğer aracım otomatik olsun diyorsanız, en az 265.100 TL ödemeniz gerekiyor.

Toyota Corolla baz donanım seviyesinde 1.5 litrelik benzinli bir motor ile geliyor. Bu motora demin de ifade etmeye çalıştığımız gibi manuel şanzıman eşlik ediyor.

Dilerseniz şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri 2021 Toyota Corolla versiyon seçenekleri ve güncel fiyat listesi ile baş başa bırakmış olalım. İşte detaylar!

Davamı İçin Tıklayınız..

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu