OTOMOBİL

Volkswagen ilk elektrikli minibüsünü Çıkarıyor

Volkswagen‘in piyasaya süreceği ilk elektrikli minibüs olan ID Buzz, Eski klasik Volkswagen modellerinden esinlenilerek tasarlandı çok kısa sürede yollarda göreceğimiz bu ID Buzz merakla bekleniyor.

Volkswagen, 2017 yılından beri merakla beklenen ID Buzz isimli elektrikli minibüs konseptine dair Twitter’da bir video paylaştı. Bir çok kişi bu aracı merak ediyor ne zaman piyasada olur diyor. İşte En Yakın cıkacağı tarih 2023 mayız ayı gibi düşünülüyor.

Volkswagen Geçtiğimiz ay ID Buzz konseptinin yollara çıkacak olan üretim versiyonuna dair fotoğraflar paylaşan Volkswagen, modelin tanıtımına adım adım yaklaşıyor.

idbuzz yeni elektirikli
Volkswagen ilk elektrikli minibüsünü Çıkarıyor 3

LED ışıkları, adaptif farları, minimalist fakat bir yandan da Volkswagen’in geçmişte ikon haline gelen minibüs modellerine benzer tasarımının yanı sıra rengarenk görünümüyle ID Buzz, konsept versiyonuna bir hayli benziyor.

Tasarımda ayrıca, zemine altıgen bir görüntü yansıtan ışıklı kapı kolları ve su birikintisi ışıklarını da gösteriyor. Videodaki minibüs, geçen ay ön izlemesi yapılanla aynı ve hala ölü bir profil çekimi veya arka uçtan herhangi birini göremiyoruz, ancak üretim kimliği Buzz, tasarım açısından son derece yakın. konsept araba. Dürüst olmak gerekirse, VW’nin psychedelic gökkuşağı sargısını bir seçenek olarak sunması gerektiğini düşünüyorum.

Kısa video boyunca, ID Buzz’ın “bir ikonun DNA’sına” sahip olduğunu ve “yakında geleceğini” söyleyen bir metin serpiştirilmiş ve tweet’in başlığı 2022’nin ID Buzz’ın yılı olacağını söylüyor. Bir tahminde bulunmam gerekirse, Buzz’ın üretim kimliğini yılın ilk çeyreğinde, hatta belki de önümüzdeki ay açıkladığını göreceğiz.

Kaynak: Tıklayınız

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Lütfen sitemizde reklamlara izin verin

Değerli okurumuz, Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda beynet.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.